Abur cubur çok mu yedim ?

1 paket peynirli çizi
1 popkek
1 etipuf
2 tane kokostar

Ooff offfff naaptin.

  • aksach  (18.03.17 23:55:17)
Kuru kuru gitmezdi bunlar bence blr şeyler de içtin mi? :)

  • patatesli yumurta  (18.03.17 23:56:32)
Çay içtim :((

  • sorunvar  (18.03.17 23:57:32)
(bkz: duyuru ve nick uyumu) oldu olacak bide patatesli yumurta yeseydin +1

  • aksach  (18.03.17 23:58:21 ~ 23:59:08)
daha fazlasını gömdüğüm zamanlar da olmuştur.
bugün içinde başka ekstra şeker almadıysanız çok denmez buna. içindeki şeker oranlarına falan bakabilirsiniz. toplam aldığınız birkaç dilim baklavaya denk gelebilir ki o da çok değil.

  • senolll  (18.03.17 23:59:32)
Moralimi bozmayın ya :(( Kilo vericem diyip veremiyorum :(((

  • sorunvar  (18.03.17 23:59:42)
Canın sıkkınsa falan çok da takma olur böyle dönemler. Sadece alışkanlık haline getirme yeter.

  • patatesli yumurta  (19.03.17 00:01:25)
Eve bu kadar paketlenmiş gıda alma, bulamazsan yemezsin en azından.

  • neferkitty  (19.03.17 00:02:58)
hep yaptığın bir şey değilse canın istediyse nolacak göm gitsin bir şey olmaz ara sıra yemekten. ha ben olsam böyle çöp tatlılar yiyeceğime gider kaliteli bir sütlü veya şerbetli tatlı yerdim en azından vücuduna soktuğun şekere değsin.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.03.17 00:07:14 ~ 00:07:58)
arada bir yapıyorsan yani nadir durumsa bence sıkıntı yok. ama sık sık yapma

  • faik abi  (19.03.17 00:27:56)
yoo

bazen olur
  • yuvarlanantencereninkapagi  (19.03.17 00:29:14)
ben daha fazlasını yiyorum :(
bence sıkıntı yok ama yarın kıs yediklerinden

  • basond  (19.03.17 02:11:57)
evet :(

ya ben de kilo vermeye çalışıyorum, daha doğrusu verdim ve almamaya çalışıyorum. ki inanılmaz çok yiyen bir insanım. tek öğünde kocaman pide döner (istanbul'da yemedim o yüzden gerçekten hayatımda gördüğüm en büyük pide dönerdi) üstüne 2 lahmacun ve sütlaç yiyebilen biriyim <3

tatlıya düşkünlüğüm çok fazla. kalori sayıyorum ve mmm 3 kaşık az pilav yiyeyim de şu çikolatayı yerim diyorum vs. ama uzundur böyle pop kek, eti puf falan yemiyorum. tatlı seviyorsan bari git bir pastaneye al 10 15 tane kurabiye dursun kenarda onlardan ye 1-2 tamam o da sağlıklı o da şahane değil belki ama bi tık daha iyi hazır paketli abur cuburdan.

ya da supangle falan al mesela bi gece yarısını bi gece yarısını ye.

artık hep pastaneden bi şeyler yiyorum, yıllardır da canım saçma sapan kek mek çekmiyor. olsa yerim tabi inanılmaz oburum da :D kıvranmıyorum yani.
  • dedi ayca  (19.03.17 04:37:25)
göm gitsin.

  • Apocalypse  (19.03.17 04:39:56)