Macbook icin office

Merhabalar,

Basliktaki konuyu nasil halledebiliriz? İlla torent'e mi bulaşmak lazım? Bi yol gosterin.

Teşekkürler.

Yoo illa torrent'e bulaşman gerekmez. Parasını verip alabilirsin.

  • himmet dayi  (18.03.17 19:15:58)
Bazı üniversiteler, öğrenci e-posta adresleri ile Office uygulamalarının ücretsiz alınmasını sağlıyordu, birden fazla bilgisayara da kurmak mümkündü sanırım. Bu yol ile Macbook'a kuran da görmüştüm. Çevrenizde üniversite öğrencisi olan varsa bir soruşturun isterseniz, ücretsiz olarak da böyle edinmeniz mümkün.

  • tel tokasini duzelten samuray  (18.03.17 19:23:34)
ücretsiz office için öğrenci bulmak +1 ben de bu şekilde edindim macbook için.

  • theseachange  (18.03.17 19:30:43)
(bkz: libreoffice)
(bkz: openoffice)

ucretsiz, ozgur yazilim.
  • hopeless  (18.03.17 19:32:30 ~ 19:32:53)
Ille Microsoft Office olma sarti yoksa ucretsiz olarak Google Docs da kullanabilirsiniz.

  • crown  (18.03.17 19:35:09)
ben öğrenci olduğum için bedavaya aldım 365 paşa paşa kullanıyorum ayrıca galata köprüsünde bi öğrencinin kimliğini bulmuştum. mailine gireyim dedim ona ulaşmak için yanlışlıkla hesabına girmiş bulundum malesef.

  • douglas  (18.03.17 19:48:39)
Öğrenci kısmıyla ilgili.. lise oğrencisi falan da kabul mü? Bir de cihazın yurtdisinda kullanilacak olmasi bi sorun yaratir mi bu kampanya ile ilgili?

  • tsubasa  (18.03.17 20:09:25)
Hayır, lise öğrencisi olmaz. @edu.tr uzantılı bir öğrenci e-posta adresi gerekiyor. Nerede kullandığınızın da bir sorun yaratmaması gerekiyor.

  • tel tokasini duzelten samuray  (18.03.17 20:16:37)