[]

Yıllar önce okuduğum bir entry'i bulmak için yardım

Arkadaşlar,

bir yerlerden eve bal kabağı bulup getiren ve haftalarca bu bal kabağının eşi tarafından tatlı yapılmasını hasretle bekleyen bir yazar bu anısını hoş bir uslupla anlatmıştı, hikayenin sonunda bir yakınını kaybeden bir amcanın sözüyle bitiyordu. bu entry nerededir göreneniz var mı?

favroilere eklememişim, google anahtar kelimeleri aratarak bulamadım. belki sözlük müdavimleri bu hikayeye rastlamıştır. belki de bizzat yazarın kendisi görür bunu. teşekkürler.

 
hayal meyal hatırlıyorum o entryi, geçen haftanın beğenilenleri listesinde görmüştüm sanırım,
ancak bu son sözlük tema skandalından sonra bir çok yazar entryleri silip gitti, sizin bahsettiğiniz entryi yazan yazar da o güzel atlarına binip giden güzel yazarlardan olabilir.

ben de yine yıllar önce okuduğum bir entryi ararken böyle uğraşmıştım, en sonunda onedio her haftanın en beğenilen entrylerini görsel olarak paylaşıyormuş, onların arşivlerinde bulmuştum.
  • luchetti  (18.03.17 20:08:58) 
belki daha da yaklaştıran bir çıkar...


  • mustasim billah  (19.03.17 17:06:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.