Evli insanların spor salonuna birlikte gitmesi

Hakkında ne düşünürsünüz? Ya da görüyorsanız böyle birşey ne düşünüyorsunuz?
Etrafınızda var mı?
Kıskançlık, kavga dövüş çok olur diye tahmin ediyorum.

Çalışan ve birlikte çok vakit geçiremeyen çiftler için verimli bence. Evde oturup saçma sapan şeylerden kavga çıkarmak yerine beraber spora gitmek daha mantıklı.

  • elikası  (18.03.17 09:51:28)
kiskanclik gizle gorunce olusan bir sey degil mi? gozle gormeyince ne oluyorsa olsun.
sporu nasil ne icin yaptiginiza bagli bence. kulaklik takip kosucam gozlerimi kapatip dusunecegim diyen bir insan yalniz gidebilir.

  • sparkle kiddle  (18.03.17 09:58:19)
ikisi de birlikte başladıysa sıkıntı yok, birbirlerini gaza getirip devam etsinler. erkek olan eski sprcu ise kadına ağırlık çalışmayı öğretsin. kasın olan eski sporcu ise o iş zor işte. vitaminsiz erkekler yediremez kendine sanırım. ama bence güzel bişe çift olarak orada bulunmak. surviver dan kafayı kaldırıp kendileri için bişe yapmaları. ikisi de eski sporcu olanlar, kıyafeti ve popüler kişiliği en fazla abartı olanlar. sorun olduğunu görmedim ben. orasının spor salonu olduğunun farkındalardı.

  • hasmetizm 2046  (18.03.17 10:00:50)
hiç bişey düşünmem yahu düşünecek bi o mu kaldı?

isteyen beraber gider isteyen ayrı. kimin ne koşullarda evli olduğunu bilemeyiz.
  • elorelia  (18.03.17 10:12:08)
Evliyim, ben tek başına gidiyorum spor salonuna. Eşimin çalışma saatleri uymuyor ve işte yoruluyor.
Genellikle de evli arkadaşlarımın hemcinsleriyle spor salonuna gittiğini görüyorum.
Özellikle şöyle olmalı vb. gibi düşüncelerde bulunmadım. Kim nasıl istiyorsa öyle yapar.
Bizim aramızda kıskanma gibi mevzular olmaz.
Amaç spor yapmaksa ayrı ya da birlikte, neden kıskançlık olsun ki!
  • duyond  (18.03.17 10:23:12)
Saatleri uyuyorsa cok eglenceli gecer, bence anormal bir durum yok. Kavga edecek insan evde de kavga eder gibime geliyor.

  • neferkitty  (18.03.17 10:44:14)
Birbirlerini motive ederler, ne güzel işte. Kıskançlık, kavga, dövüş bu kadar kolay mı yahu? Kolaysa o ilişkide sıkıntı var.

  • fragile lady  (18.03.17 10:49:21)
açılın ben kıskancım

şahsen eşimin benden ayrı spor salonuna gitmesindense benimle beraber gitmesini tercih ederim.
  • matilda  (18.03.17 10:54:29)
Ben de sevgilimle gidiyordum hic de sorun olmadi. Ikimiz icin de verimli gecti

  • Traveller  (18.03.17 11:00:05)
Ayri ayri mi gitsinler ben anlamadim?

Cocuktan once biz de beraber gidiyoduk. Simdi cocuga bakacak biri varsa yine beraber gidiyoruz, yoksa sirayla. Normal psikolojide hastalikli insanlar olmadigimiz icin kiskanclik falan olmuyor
  • la noix  (18.03.17 11:06:13)
Biz bi ara beraber gidiyorduk, kıskançlık fln olmuyordu, niye olsun herkes spor için gidince:)
Ayrı ayrı takılıp çalışmanı yapıyorsun.
Sonra o bıraktı,ben yalnız devam ediyorum.
  • demoniclewinsky  (18.03.17 11:51:24)
Bence ayrı ayrı gitmek daha sıkıntılı olabilir bu mantığa göre.

  • angelus  (18.03.17 11:52:21)
Ne düşünmek gerekli bilemedim.

Bizim salona gelen çiftler var genç olanlar evliler mi bilmiyorum ama sanmam. Gayet tatlı görünüyorlar sırayla çalışıp birlikte takılıyorlar vs.
Orta yaşlı olanlar da salonda kendi kendilerine takılıyorlar; ayrı ayrı grup derslerine giriyorlar vs. soyunma odasında haberleşip aynı anda işlerini halledip birlikte çıkıyorlar.

Bir erkek arkadaşım sevgilisinin spor salonuna gitmesine izin vermediğini söylediğinde ona önermiştim madem öyle birlikte gidin diye ama olmamıştı. Şimdi çocuk sadece erkeklerin gittiği bir salona gidiyor.

Ayrı ayrı gitseler ne olur birlikte gitseler ne olur?
Bu sebepten kavga dövüş çıkaracak olan kafa zaten spora kalmadan nelerden çıkarır..
  • mutekebbir  (18.03.17 12:02:22)
Bence güzel şey ben sevgilimi peşimden sürüklemeyi çok istiyorum beraber çalışırız eğleniriz diye ama spor yapmıyor beyefendi.

  • jazzabel  (18.03.17 12:52:41)
Evlilik her şeyin tadını kaçıran bir kurum.

  • kargn  (18.03.17 13:18:17)
Bence hic sikinti olmaz

  • stavro  (18.03.17 13:39:41)
bizim salona gelen evli çiftler, evli olamayacak kadar tatlı, tutkulu, genç, dinamik görünüyordu
bence birlikte gitmekte bir keramet var.

  • niye ama  (18.03.17 15:25:37)
uyumlu bir çiftlerse, bir de fit görünüyorlarsa imrenmekten başka ne yapılabilir ki?

ama bir şekilde rahatsılık yaratan hareketleri, tavırları varsa, yapılabilecek tek şey görmezden gelmek.

ayrıca eğer kadın kişisi güzelse ona o ortamda bakılmasının, çeşitli bahanelerle yaklaşılmasının önüne geçemezsin, salondaki kitlenin seviyesinden bağımsız olarak bunun böyle olacağını düşünüyorum. bu kadarına bile toleransı olmayan adamın durumunu da pek iyi görmem.

ben olsam kıskançlık duymaz, inceden duysam da çaktırmazdım.
  • filteria  (18.03.17 15:40:12 ~ 16:25:20)