Gitmek istiyom ama nereye?

Kardesler ben baya skldm burdan.Tası taragı toplayıp gideyim diyorum. Herhangi bir yatırım veya gayrimenkul alımıyla vatandaslık veren ülkelerle ilgili ne biliyorsunuz?Su ülke icin su kadar yatırım gerekir filan derseniz cok iyi olur. Iklim olarak fazla yagmurlu, surekli kar kis olan bi yer istemiyorum.Okyanus aşırı pek dusunmuyorum.Portekiz'i gözüme kestirdim veya Ispanya. Siz ne dersiniz?Buradan gidersem duyuruyu da birakicam,söz. A2 almanca var ama pek ise yaramaz heralde.Ingilizce advanced. Gittigim ulkenin dilini de ogrenirim,sknti yok.

www.haberturk.com

bir kaç ülke için şartlar yazıyor. Doğru mu diye araştırmadım.
  • monolog insanı  (16.03.17 20:26:05)
eger paraniz yoksa portekiz'i tavsiye etmem. maaslar inanilmaz dusuk ve ciddi kriz var. ozellikle lizbon, porto gibi yerlerde de maaslara nazaran yasam pahali (ev kiralari vs.).

  • kassiopeia  (16.03.17 20:34:00)
Bebeğim geçenlerde sormuştun böyle bir şey sanki?

Ben Sudan diyorum.
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (16.03.17 21:07:02)
Bu kadar kolay mi? Gidince bize de haber ver.

Ben yillardir ugrasiyorum ama bir gelisme yok. 1 yillik vize veriyorlar gonderiyorlar. En iyisi bir Avrupaliyla evlenmek
  • Traveller  (16.03.17 21:07:31)
1400$ a Honduras vatandaşlık veriyor.

  • hayde bre  (17.03.17 11:41:21)