Mecidiyeköyden vodafone arenaya?

mecidiyeköy viyadükün ordan vodafone arenaya en hızlı nasıl giderim toplu taşıma ile?

aklıma aslında taksimde inip gümüşsuyundan yürümek geldi ama galiba çok hızlı olmaz bu :)

trump binasına doğru yürü oradan 30A'ya bin o stadın hemen yanından geçiyor.

**istanbul'u bilmediğini düşünerek edit yapayım, hemen viyadüğün arkasında uzun siyah beyaz olan yüksek binaların tam orada durak.
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (16.03.17 19:08:07 ~ 19:08:57)
çok teşekkürler. bir şey sorucam, bugün maç günü olduğu için: stadın orda yol kapanmış olma ihtimali var mıdır? otobüste kalmayayım bi de :)

  • tchuck  (16.03.17 19:11:38)
Metroyla Taksim'e, Taksim'den fünikülerle Kabataş'a. Kabataş'tan da bi 5 dakika yürürsün. Otobüs olayına girersen geceyarısına doğru ancak ulaşırsın stada acayip trafik var şu an. Ya da dediğin gibi Gümüşsuyu'ndan yürü aşağıya.

  • angelus  (16.03.17 19:12:31)
trafik var diye düşünüyorsan eğer tam tersini yapıp karşıdan 30M'ye binip beşiktaş meydanda inip stada doğru yürüyebilirsin.

30A ile itü durağında inip yürüyebilirsin.
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (16.03.17 19:20:08)
taksim'den gümüşsuyuna yürümek en keyifli ve güzel yol açıkçası.
onun dışında 30a-30m hızlı bir şekilde stada ulaştırır sizi.

  • luchetti  (16.03.17 19:25:25)