Facebook yanlışlıkla gönderilen resim silme

en son 2010 da görüştüğüm şu anda facebookta arkadaşım olmayan birine yanlışlıkla görmemesi gereken bir fotograf gönderdim. Onu görmeden silme şansım varmı. Hesabı dondursam yine de görür mü *

engellesem ya da ?

  • ataman  (16.03.17 17:57:36)
Engellediği zaman mesajı gönderen olarak "Facebook kullanıcısı" gibi bir sey yaziyor. Yani kim olduğunu göremiyor. Ama mesajı yine görebiliyor.

  • rucka boji  (16.03.17 18:01:01)
Görür hesabı silersen Facebook kullanıcısı olarak gözükür gönderen.

  • gozu acik sevisen yahudi  (16.03.17 18:01:11)
yanılmıyorsam mesajın üzerine uzun süre basınca geri alma gibi bi şey vardı. whatsapp da olabilir gerçi o. ben deneyemedim, o yüzden yine de yazayım dedim.

  • kulakligin calismayan teki  (16.03.17 18:15:36)
Peki ?
Önceden (arkadaş olmadan) mesajlaşmıstık. Halen arkadaş değiliz.

Benim gönderidğim mesaj bildirim olarak gidermi ? yoksa mesaj istekleri gibi bişey var.. bildirim olarak gitmez ama sadece diğer mesajlar sekmesinde mi görünür?? Dikkatini çekmemiş olma ihtimalini seviyorum.?
  • ataman  (16.03.17 23:55:16)
Yok valla oluru yok:D bence bu saatten sonra olan zarar nasıl telafi edilir ona kafa yormak lazım.

  • rucka boji  (17.03.17 03:55:46)