5 Aylık İran Kedisi Sahiplendirme - İstanbul

FotoğraftaKİ Paşa 5 aylık erkek bir İran kedisi. Aşırı tatlı ve hareketli bir bıdık. Aşıları tam. Sevilmeye,öpülmeye, oyun oynamaya hasta yaş itibariyle de. Babamın alerjik hastalığından dolayı güvenebileceğimiz bir sahip arıyoruz.

İl - İstanbul

Bir müddet üstte kalırsa çok seviniriz.

fotoğraf var mı?

  • tranceforresuminglife  (16.03.17 18:08:13)
ankara'ya yuvalandırmayı düşünür müsünüz?

  • depol  (16.03.17 18:14:21)
@tranceforresuminglife Fotoğraf ekledim.
@piremses önyargılarını başka yere kus.
@depol mesaj attım.
  • metraj04  (16.03.17 18:49:33)
Lütfen kısırlaştırma şartı da koyun. Kötü niyetli insan çok.

  • peggy  (16.03.17 18:51:27)
Fotoğraf görünmüyor? Ben de sahiplenebilirim.

  • blacksoul  (16.03.17 20:23:27)
Size tavsiyem, ankaradan ordan burdan sırf İran diye isteyenlere vermeyin kediyi. İstanbul'da yuvarlandırın. Kendi şehirlerinde kedi yokmuş gibi sırf cins diye şehirlerarası kedi taşımacılığı isteyenler bunlar.

Ve bence de kısırlaştırma şartı koyun ki damızlık olarak kullanılmasın hayvancağız. Bu şartlara uyacak kişiler yüksek ihtimalle kediye çok iyi bakacaktır zaten.
  • mutlusismankedi2015  (16.03.17 20:51:19 ~ 17.03.17 23:18:26)
Kısırlaştırma şartı neden koyuluyor? Kötü niyetli insanlar kısırlaştırmıyor mu? ben de bu ara kedilere ilgi duyuyorum sebebini anlamadım,bilen biri açıklayabilir mi?

  • why  (16.03.17 22:09:34)
Bazı insanlar böyle cins kedileri üretip satmak için, yani sırf ticari amaçlarla sahiplenmeye çalışıyorlar. Çok kötü koşullarda bakıyorlar maalesef. Hayvan sahiplenirme platformlarında fazlasıyla şahit oluyoruz bu tarz olaylara.

  • peggy  (16.03.17 22:50:30)
az önce arkadaşım bana kedi bul dedi bu duyurudan habersiz.

görünce de çok istedi.

onun için yazıyorum. bana ulaşabilirsiniz direkt mesajdan eğer uygun görürseniz.

İstanbul'da
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (17.03.17 00:32:47)
cins kedileri sahiplenmek isteyen çok çıkacaktır tabiki de.

kedili bir aileye vermenizi tavsiye ederim. en azından sırf iran kedisi diye sokaktakileri görmezden gelenlerden olmayan bir aileye vermiş olursunuz.
  • sylr  (17.03.17 02:24:33)
Mesaj attim size

  • mysql34  (17.03.17 19:17:39)
Kedili bir aileye verin diyen arkadaşı dikkate al bence. Buradakiler sırf cins diye istiyor. Sıradan bir sokak kedisine böyle ilgi göstermezler. Yazık hayvana sakın gösteriş seven tiplere verme.

  • patatesli yumurta  (17.03.17 22:14:39)
Sizin gibi bok püsür diye bahane bulmadan bi ömür her şartta sevip ondan vazgeçmeyecek birine sahiplenir umarım yavrucak.
Herkesin de anasının danasının kedi bakarsa ölecek hastalığına yakalanması gerçekten tesadüf olsa gerek.

  • bir nick var benden iceri  (17.03.17 22:44:00)
ben de mesaj attım ama sahiplendirilmiştir zannediyorum.

  • croneec  (18.03.17 23:23:26)
arkadaşlar, 10 adet 2 haftalık yavru kedimiz var, annelerinin sütüyle sağlıklı büyüyorlar, burada amaç cins kedi değilse bu tatlıyı sahiplenemeyen arkadaşların bana ulaşmasını rica ederim. 2 aylığa kadar anneleriyle büyütüp sonra renk renk yavrularımızı size verebilirim.

  • kaputt  (21.03.17 13:57:34)