Tam İki Dakika - Hatırlayan var mı?

Arkadaşlar Selam,

Yaşı 30 ve üzeri olanların gözünde ve kulağında bir şeyler canladı diye tahmin ediyorum. Lakin o kadar arama taramaya rağmen şu meşhur reklamı bulamıyorum. Aslında reklam da değil kamu spotuydu. Çocuklara diş fırçalamayı özendirmek için.

günaydın günaydın
haydi kalk uyan
gel katıl bize gir aramıza
bir fırça bir macun
tam iki dakika...

eksisozluk.com

Nereden bulabiliriz önerisi olan var mı?

yılı kaçtı acaba?

edit: biraz baktım da denk gelmedi. ayrı reklam olarak bulması zor olabilir ama şunların içinde bulunabilir belki

www.youtube.com
  • senolll  (16.03.17 14:54:11 ~ 15:02:40)
1989~1993 arası olması lazım. Reklam olmadığı için bu videoların içinde yok. Yarısını incelemiştim bunların haftasonu :)

  • i need dolar  (16.03.17 15:10:39)
Öyle bir şeyler hatırlıyorum. Bu olabilir mi?
www.youtube.com

  • kaymaktutmayansicaksut  (16.03.17 15:21:29)
Ya arkadaş böyle sorular soruyosunuz 3 saat arıyorum inatla :))

Onu bulamasam da şunu buraya bırakıyorum belki benim gibi uzun zamandır arayanlar vardır.

youtu.be
  • fin  (16.03.17 15:36:07)
iyi hayirliyorum bunu. hatta yine - 1 dakika - adinda kamu spotu tarzi yayinlar da vardı

  • 1adam  (16.03.17 15:56:40)
hatırlıyorum ama bulamadım.

alkislarlayasiyorum.com
  • groovettyn  (16.03.17 17:04:03)
Lanet gelsin bir umut belki bulabilecek ya da bulmuş vardır diye yazmıştım. Yok hiçbir yerde yok...

TRT ye mail attım az önce, tam tarif de edemedim gerçi ama bakarsın çıkar belli olur... :)
  • i need dolar  (16.03.17 18:03:23)
93-94 seneleriydi

  • Corc  (17.03.17 01:25:58)
Sax intro
Senin yazdığın
Sonra devamı:
Biz arkadaşız dıt dıt dıığt dıt
Biz başarılıyız dıt dıt dığt dıt
İşe dokunur o işi beraberce yaparız.

Lan sözlükte de yazmışlar pardon. Olay kampta geçiyordu.
  • kargn  (17.03.17 01:30:48 ~ 01:32:08)
Neteden bulabileceğimizi bilmiyorum ama oradan buradan 'Tam iki dakika' diye fırlayan kızıl çocuğun Fethi Kantarcı olduğunu biliyorum.

Sabah öğlen akşam
Her yemekten sonra
Yukarı, aşağı
Aşağı, yukarı
Tam iki dakika!
  • aychovsky  (17.03.17 02:47:41 ~ 02:47:54)
burada olabilir belki:
trtarsiv.com

  • groovettyn  (30.03.17 19:04:38)
Valla ilk aklıma gelen bu olmuştu. Fakat burada da şimdilik görünmüyor.
Tüm kayıtları aktarmamışlar belliki... İlerleyen dönemlerde çıkar mı acaba?

  • i need dolar  (03.04.17 13:58:33)