[]

Bu dovme hangi dilde ve ne yaziyor?

Soru baslikta
 
yunanca rumca gibi.


  • sutlu nescafe  (16.03.17 14:03:23) 
yunancaya benziyor.


  • bohr atom modeli  (16.03.17 14:05:04) 
eski yunanca bu arkadaşa soram anlamını


  • cekilmis gayfe  (16.03.17 14:07:55) 
eyyorlamam bugadar yazıyor


  • safepassage  (16.03.17 14:22:58) 
merhabalar. yazı doğru bir alfabeyle yazılamamış fakat eski yunanca yazılmaya çalışıldığına inanıyorum. noktalamalar yanlış kullanılmış. anlamı ise eski yunanlarda ''çürük direğe bağlı katır'' anlamına gelen bir deyimdir. hani isterse zorlayıp kurtulabilir fakat esareti kabul etmiş gibi bir şey. bir insan niye bunu koluna dövme yaptırmak ister ilginç olan bu bence. umarım yardımım dokunmuştur.


  • ben ben boyleyim kendi yolumda  (16.03.17 21:19:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.