Counter Strike 1.6

Arkadaşlarla akşamları online cs 1.6 oynayalım diyoruz. Bizim nesil sonraki versiyonları oynamadığı için soğuk bakıyor.

Server bilgisayarımız, güçlü bir internetimiz vs imkanlarımız var. Bu işi nasıl yapmalı? Bu oyunun orjinali hala satılıyor mu? Kendi serverımızı kurabilir miyiz?

Yada online oynamak için illa orjinal oyun almamız gerekir mi? Cracliden de halledebilir miyz?

hocam internette binlerce server var. onların listesini direkt kopyalıyorsunuz. zaten serverların %90'ı bomboş. istediğiniz haritada girip oynayın hiç kasmaya gerek yok.

  • bohr atom modeli  (16.03.17 13:33:18)
cs:go'ya soğuk bakmayın. İlk başlarda çok zor geliyor ama daha sonra hem grafikler, hem de oyundaki yenilikler bağımlılık yaratıyor.

steam'de 24tl civarıydı en son, birlikte takılırsınız, daha çok zevk alır herkes.

edit : ilk başlarda frag alması çok zor, aim çalışmak gerekiyor. deli dana gibi koşturup ateş etme devri bitmiş, bu modda oynamayı seviyorsanız "deathmatch" bölümü var.
  • kimlanbu  (16.03.17 13:45:21 ~ 13:46:33)
Aslında hiçbir şeye gerek yok.
Bir kişi server açıyor, diğerleri ona bağlanıyor IP numarasından.

Internetten ararsanız bir çok kaynak bulabilirsiniz.
  • burfak  (16.03.17 15:02:12)
duyuru kullanicilari icin bi serverda toplassak ya. guzel olurdu

  • yons  (16.03.17 17:03:52)