türkiye'den çıkmış en iyi müzik klipleri?

hangileri sizce?

  • siyah giyen adam  (16.03.17 01:23:59)
Bu:

youtu.be

Ve bu:

youtu.be
  • devilred  (16.03.17 01:26:15)
www.youtube.com

kosan adam mirkelam :)
  • monsieur turti  (16.03.17 01:28:46)
link veremiyorum ama demet sağıroğlu arnavut kaldirimi zirveye oynar.

  • blue eyes white dragon  (16.03.17 01:30:23)
tarkan - şıkıdım (the walking dead'e esin kaynağı olmuştur aynı zamanda)

levent yüksel - zalim

kıraç - senden başka

mirkelam - asuman

flört - dün trt'de izledim

relikas - kaleden kaleye şahin uçurdum (basit-hoş)

mor ve ötesi - uyan (glass harmonica'dan alınan görüntülerle yapıldığını biliyorum ama yine de güzel)

bir de ben "peyk - yıkama kot" gibi saçma klipleri çok seviyorum, yine peyk'in don kafa'sı buna örnek.

son yıllarda dandik şeyler çıkıyor, mavi sakal-naklen vardı bi hoşuma giden.
  • Apocalypse  (16.03.17 01:36:24)
emel müftüoğlu nun hovarda klibi 90 lar versiyonu mtv den ödül almıştı

  • faik abi  (16.03.17 01:46:07)
Yukarıdakilerin hemen hemen hepsine + 1 (Özellikle Ünlü - Rüya ve Hovarda) verdikten sonra Sibel Alaş - Adam'ı eklemek isterim ve ilginçtir ki Youtube'da yok.
www.dailymotion.com

Güzeller söylenmiş, mansiyon dağıtmak istedim izninizle.
Mirkelam'ın Hatıralar klibinde Mirkelam'ın eski filmlere girebildiği teknoloji Türkiye'de ilk kez kullanıldığı için haberlere çıkmıştı.
www.youtube.com

İzel'in Yakışıklım klibi de hem yaşıtlarıma belki 'klipte hareket çeken amca'yı hatırlatır, hatırlatmasa da klibinin hikayesi güzeldi bence.
www.youtube.com

Tam 14 saat oldu'nun da klibi güzeldi.
www.youtube.com
  • aychovsky  (16.03.17 02:16:37)
tarkan sikidim. gecen izledim de unutmustum, harbiden efsane klipmis.

  • baldur2  (16.03.17 02:20:32)
@aychovsky
www.youtube.com

sibel alas adam var youtubeda.
  • baldur2  (16.03.17 02:22:27)
Hayko Cepkin - Melekler

www.youtube.com
  • hayirsiz  (16.03.17 07:54:44)
Daha iyisini görmedim.
www.youtube.com

  • Playground Love  (16.03.17 09:40:57)
hayko cepkinin klipleri.

adam komple değişik, eserleri de kendi gibi.
  • KidLazer  (16.03.17 10:10:12)
gemiler
rüya
iki yol
düşmedim daha
  • kafadanbacakli  (16.03.17 12:42:12)
şu athena'nın lgbt klibi de iyiydi ama diğerlerini izleyince çocukluğum, ilk gençliğim aklıma geldi hüzünlendim ya.

  • bohr atom modeli  (16.03.17 12:43:05 ~ 12:43:35)
mor ve ötesi- bisiklet
www.youtube.com

  • baba jo  (16.03.17 12:44:49)
oldukça yeni ama
"sıla - yan benimle" klibinde 1:20 den itibaren tek plan ilerliyor ve çok başarılı.
www.youtube.com

millet tek plan film çekince oscar alıyor (birdman) öyle düşün.
adam 3 dakikalık versiyonunu çekmiş.
  • Corc  (16.03.17 13:25:42)