Plakçılar: Atlas Pasajı ve Kadıköy

Selamlar.

Paraya ihtiyacım olduğu için elimdeki plakların bir kısmını satmak durumundayım. Atlas Pasajı'nda alt katta Atlantis Müzik var bildiğim plak alan ve satan. Yine oralarda antikacılar çarşısı falan var.

Sorum şu: bahsettiğim yerler saat kaç civarı kapanıyor? Sırf plakları satmak için akşam Levent'te işten çıkıp o tarafa geçeceğim. Çıkış saatimi ona göre ayarlamam lazım.

Bu arada ilgilenenler olursa diye yazayım, hepsi LP olmak üzere:
-AC/DC - Highway To Hell / Plak çok iyi, kapak iyi durumda, 70'ler Almanya baskısı, 55 TL.
-Bee Gees - Idea / Plak çok iyi, kapak iyi. Almanya baskısı. 70 TL.
-Black Sabbath - Technical Ecstasy / Plak çok iyi, kapak iyi. 1976 Hollanda baskı. 65 TL.
-Cream - Wheels of Fire / Double. Plaklar çok iyi, kapak iyi. 1968 ABD baskı. 120 TL.
-Deep Purple - Deep Purple In Rock / Plak çok iyi, kapak iyi. Almanya ilk baskı. 70 TL.
-Pink Floyd - Animals / Plak çok iyi, kapak çok iyi. 1977 baskısı. 100 TL.
-Queen - News Of The World - Plak çok iyi, kapak çok iyi. 1977 Almanya baskı. 65 TL.
-Rush - Rush / Plak çok iyi, kapak çok iyi. 1974 Almanya baskı. 70 TL.
-YES - 90125 / Plak çok iyi, kapak idare eder. Türkiye baskısı, 35 TL.
-ZZ Top - Eliminator / Plak çok iyi, kapak çok iyi. 1983 Almanya baskısı. 45 TL.

Kaçtan vericen? Ekşimarket e de koy bence.

  • Bowie  (15.03.17 23:14:21)
istediğin fiyatları da yazarsan alıcı oluruz belki duyuru sakinleri olarak.

  • lancelot du lac  (15.03.17 23:32:45)
Hala duruyorsa talip olabilirim.

  • kullanıcıadımbuolsun  (16.03.17 04:21:14)