Rossmann'ın şampuanlarından kullanan var mı?

Hangi çeşidini kullanıyorsunuz? Tavsiye eder misiniz?

Ben sari renkli olan isana pflege hair yazanini ( kuru saçlar icin diye yazıyor arkasında) kullaniyorum kokusu cok guzel, silikon icermiyor memnunum. Normalde sacim kuru degil ama kokusunu sevdigim icin bunu aldim yaglanma ya da kepek vs yapmadi. Ancak iceriginde sls var full organik degil yine de cruelty free bir marka olmasi nedeniyle tercih edilebilir.

  • neferkitty  (15.03.17 20:29:05 ~ 20:30:25)
Isana en en ucuz markadir, Bim sampuani gibi bir sey Almanyada, dandik el sabunundan bile ucuz. 55 cent. 55 kurusa orada ne alabiliyorsaniz, hesap edin.

Satiliyor mu orada bilmiyorum ama Rossmannda satilan en iyi sampuan: Jean&Len Shampoo. Hayvan testi yapmiyor, vegan, icerik digerlerine göre daha masum.
  • buf-e kür  (15.03.17 20:36:44)
spor salonunda kullanmak için bundan ( www.rossmann.com.tr ) aldım. çok zor köpürüyor, bitince bir daha almadım. daha önce isana 2 si 1 arada duş jeli ve şampuan kullanmıştım, o fena değildi.

  • inheritance  (16.03.17 10:23:42)