burun estetiği (revizyon)

selamlar herkese;

bir arkadaşım burun ameliyatı oldu hem estetik amaçlıydı hem de nefes alma problemi vardı. ama sonuçtan hiç memnun kalmadı, şu an hem nefes alamıyor hem de şekli kötü oldu. (ameliyat olalı 6 ay falan oldu, doktoru estetik uzmanıydı.)

sorum şu, şimdi kendisi revizyon ameliyatı olmak istiyor ama kendi doktoruna güvenemiyor haklı olarak. biz birkaç doktor bulduk ama 15000 üstü rakamlar isteniyor, fiyatlar uçmuş durumda. bildiği iyi bir doktor olan var mı acaba?
(mümkünse kbb uzmanı)

lokasyon fark etmez her şehre gidilebilir. fiyat max 5000 tl ama ne kadar düşük o kadar iyi.

Geçmiş olsun..Revizyon ameliyatı için en az bir sene geçmesi gerekiyor..cunku içerde inmeyen ödemler tam iyileşmeyen yaralar olabiliyor....ben de
ameliyat oldum nefes problemim iyi oldu lakin şeklini pek sevemedim bir sene olmasına rağmen doktor hala ödem var diyor..ben izmir de ameliyat oldum..hedefim Güncel Öztürk.

  • pembeturk  (15.03.17 17:47:52)
@pembeturk

arkadaşım bir iki kbb uzmanına gitti hepsi de tekrar ameliyat olması gerektiğini söyledi. başarısız bir ameliyat tekrar düzeltilmesi gerekiyor demişler. o yüzden düşünüyor tekrar ameliyat olmayı.

güncel öztürk iyi miymiş peki?
  • buneperhizwhatisthis  (15.03.17 17:55:48 ~ 17:56:29)
@cutie pie

haklısın ama maddi durum el vermiyor ne yazık ki.
  • buneperhizwhatisthis  (15.03.17 17:59:30)
Eşsiz Çınaroğlu.

  • Bowie  (15.03.17 18:02:03)
İzmir'e Yiğit Hoca'ya gelsin. Revizyon daha pahalı olur ama öyle çok uçuk olmaz, gelin konuşun.
egehastane.ege.edu.tr

  • Lim5  (15.03.17 18:06:44)
www.esteizmit.com

Bayağı başarılılar.
  • devilred  (15.03.17 18:08:37)
@lim5

tahmini ne kadar olur?
  • buneperhizwhatisthis  (15.03.17 18:16:32)
Gurkan Keskin (Izmit-KBB Akademi)
Ayni sebeplerle olmasa da ikinci ameliyatimi kendisi yapmisti, iyi ve tatli bir doktor.

  • bxgx  (15.03.17 18:17:41)
Güncel Öztürk'ü kadınlar kulübünden buldum..bu arada ege üniversitesinde ki yiğit hocaya ameliyat oldum...nefes de hiç sorun yok..şekli iyi de büyük ödem varmış bekliyorum.bakalım..yigit hoca da revizyon fiyatı fark etmiyor.ortalama 4 bin Tl ye geliyor..sizinki nerede oldu acaba..

  • pembeturk  (15.03.17 18:25:30)
@pembeturk

istanbulda bi estetik uzmanıydı ama adını hatırlayamadım. arkadaşıma sorayım size dönerim özelden.
  • buneperhizwhatisthis  (15.03.17 18:55:51)
İzmirde yiğit hoca çok meşhur bir doktordur. Fiyatları da makul. Facebookta bir sayfası var hala duruyorsa orada yaptığı burunları görebilirsiniz. Bir de ekol kbb var yine izmirde. Orada da bora karaali iyi diyorlar. Ekol kbbde de fiyatlar makul gelebilir. İstanbulda piyasa çok yüksek.

  • ofelia  (15.03.17 19:37:25)
Ben aynı olduğunu bilmiyordum, eğer aynıysa bu sene 4000 olması lazım. Ben birisi için konuşmaya gittiğimde 3300'dü sanırım ama yeni yılda artacak demişlerdi.

  • Lim5  (15.03.17 20:47:53 ~ 20:49:15)