Yazın Ne Yapıyorsunuz? Tatil Planlarınız Var mı?

Merhaba, şimdiden yaz tatili planı yapan var mı? Nerelere gideceksiniz?

Bir haftasonu bodruma gidicem. mayıs gibi. Bu planım. Gerisine allah kerim.

  • roket adam  (15.03.17 16:15:47)
bali'ye gidecegim. bir tane kiz beni bekliyo, ayrica gitmisken biraz da dovme yaptircam.

  • baldur2  (15.03.17 16:18:33)
Kuzenimle ortak tarih belirleyebilirsek Yunanistan düşünüyoruz birkaç günlük de olsa.
Aksilik olur da o iş olmazsa ya Kaş var aklımda ya da Kapodakya turu.

Planlar birbirinden bu kadar alakasız işte, kafalar karışık.
  • mutekebbir  (15.03.17 16:18:44)
okullar kapanır kapanmaz kafa dinleme tatili için her şey dahil otel.
sonra gezme görme tatili yaz ortasında.
sonra okullar açılmadan önce bir iki günlük "allahım sen bana sabır ver" tatili.
  • sopiro  (15.03.17 16:29:29)
Şehir dışında kamp inş.

  • hasmetizm 2046  (15.03.17 17:07:11)
denizi çok özledim. bonemi, gözlüğümü takıp, sahanlıkta 20, 30 metre yavaşça yürüyüp yeterli derinliğe ulaştığımda kendimi suya ilk kez bırakacağım anı kafamda kurup ürperiyorum son günlerde.

fırsatını bulduğum her an orada olacağım.
  • filteria  (15.03.17 17:11:21 ~ 17:22:20)
haziran başı aile ile belek
temmuzda da 2 hafta kiev.

  • ada meltemi  (15.03.17 17:43:12)
mayıs başı miami
mayıs sonu bodrum
ramazanda da bozcaada bu kadar. sonrası çalışma.
  • carabelli  (15.03.17 17:44:51)
tam set kamp malzemesi aldık, bu sene her haftasonu çocuğu (2.5 yaşında) da alıp bir yerlerde kamp yapmak niyetindeyiz.

tatil olayına bakacağız, daha planlamadık.
  • babilbaligi  (15.03.17 17:47:15)
Yıllık iznim yok bu sene. Yaz için çok hayalim vardı ama hiçbiri plana dönüşemeyecek artık maalesef.

  • ms brownstone  (15.03.17 19:55:05)
15 günlügüne Türkiyeye gelecegim, iki senedir gelmiyorum yazlari, Ege-Akdeniz turu yapmak istiyorum.

Altinci ayda bir Fes ve Marakes.

Hala acikta olan bir 10 günlük bisiklet turu -belki Isvec.
  • buf-e kür  (15.03.17 19:55:38)
ilk defa böyle bir soruya planım var diye cevap veriyorum. temmuzun ortasında bi iki haftalığına balkanlardayım.

  • olutaklidi  (15.03.17 19:58:17)
tatil planımız var birisi avrupa(yakın) diğeri uzak güney amerika uzak doğu gibi.

  • basond  (16.03.17 01:54:04)
bir gönüllülük işi var. prensipte anlaştık ama tam tarihi mayıs sonunda belirleyelim dediler. yan çizmezlerse eğer kiev'e gideceğim, ekonomik durumum el verirse bu sefer odessa'yı da görmek istiyorum ama oraya direkt tren yokmuş galiba, sıkıntı diyolla. yok "sen gelme ulan ayı" derlerse buradayım, gidemem bi yere. kalacak yer ve yemek masrafını kitleyebilmem lazım, aksi takdirde yurtdışı olmuyor. yurtiçinde bir şey yapmayı zaten istemiyorum. en iyisi evde oturup/çalışıp para biriktirmek, düze çıkmak ama onu da ben istemiyom

  • der meister  (16.03.17 02:01:18)