Facebookla alakalı

Merhabalar. Facebook'ta yapılan paylaşımı ne zaman sildiğimiz tespit edilebilir mi? Hesabım da kapalı. Mahkemelik durum var, bilgilendirebilirsiniz sevinirim.

facebook her hareketin logunu mutlaka tutuyordur. hesabını kapatmanın da bu loglar ve bilgiler açısından hiçbir anlamı yok. yani tespit edilebilir ne zaman sildiğin kolaylıkla.
önemli olan facebook bu bilgiyi verir mi? orasını bilmiyorum.

  • episantr1  (15.03.17 15:38:31)
facebook silinen veya dondurulan bir hesabın bilgilerini vermez. zannetmiyorum yani. en azından tc'e vermez.

  • Bowie  (15.03.17 15:41:11)
haci
log kaydedilir kacarın yok
ve verir
twitter degil bu
microsoft
  • kingcyrax  (15.03.17 16:31:29)
terör, büyük dolandırıcılık ve cinayet gibi durumlar yoksa facebook kendi tuttuğu log bilgisini vermez.

  • ada meltemi  (15.03.17 17:45:25)