xiaomi mi5/mi5s/nokia 6

arkadaşlar telefonu mu değiştirmek istiyorum, aslında telefonda ilk aradığım özellik, oldukça sade ve "kibrit kutusu" gibi tasarımı olması. sony xperia z premium u çok çok beğendim, ama kronik kulaklık sıkıntısı varmış.
bu yönüyle xiaomi mi5 ve mi5s dikkatimi çekti ama ithalatçı garantisi, auto-focus sorunu gibi eksilerini okudum. özellikle telefon tamire gittiğinde kenarlarından yapıştırıcı taşmış şekilde geri gönderildiğini vs duydum, ama çok beğenenler de var.

aranızda mi5 ve mi5s kullanan varsa telefonla ilgili eksilerini artılarını paylaşabilir misiniz? özellikle garanti/tamir deneyiminizi merak ediyorum. bir de hepsiburada dışında tavsiye edebileceğiniz site var mı?

yoksa birkaç ay daha bekleyip xiaomi mi6 ya da nokia 6 mı alayım?

fiyat: 1500-2000 tl arası olan başka telefon önerilerine de açığım.

Mi 5s alacaktım lakin garanti ile ilgili yorumları okuyunca koşarak uzaklaştım, zaten telefonun kendisi de çok narin yapıda, illa garantiye giderim diyor, Bu sebeplerle verdiğiniz aralığın alt bandında zenfone 3 diyebilirim - geçen hafta android 7 güncellemesi de aldı gayet sorunsuz.

2000'e çıkacaksanız iphone se'de de dşünebilirsiniz sözlük yorumları gayet iyi. İkinci el düşürürseniz de samsung s7 olabilir.

Bunlar tatmin etmedi derseniz birkaç model daha sıralayabilirim. Saygılar
  • superior  (14.03.17 22:15:21)