ünvan ne olmalı?

merhaba

özel sektörde bir firmanın satış sonrası servis yöneticisiyim. bölümümüzde bir de standart servis ve yedek parça tekliflerini veren, müşterileri bilgi amaçlı arayan, kurulumdan önce gerekli kurulum evraklarını gönderen, stok kontrolü yapıp talep doğrultusunda serverdan veri çekip rapor yapan bayan bir çalışanımız mevcut.

kendisine ünvan konusunda bir yere tam anlamıyla oturtamıyoruz. bölüm sekreteri demek ülkemizde farklı algılanıyor-almanyada gayet normal bir pozisyon ve yadırganmıyor-, asistan desek ülkemizde yöneticinin yaptığı işleri yokluğunda idare ettirebilecek biri anlamına geliyor ki o teknik altyapıya sahip biri değil. sizin tavsiyeleriniz nedir? sevdiğim de bir arkadaş memnun çalışsın istiyorum. temsilciliğini yaptığımız alman firmada bu ünvanlar Director After Sales Service ve Assistant of Director After Sales Service diye geçiyor. benim aklıma Satış Sonrası Servis Sorumlusu da geldi ancak yine mi teknik imaj bırakır bilemedim

Satış sonrası iletişim sorumlusu

  • dahayeniymis  (14.03.17 17:02:15)
Satış sonrası iletişim uzmanı?

  • archmage mahmut  (14.03.17 17:09:54)
"Servis Satış Sorumlusu" ya da "Servis Satış Uzmanı" diyebilirsin.

  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (14.03.17 17:44:42)
ssh uzmanı de geç. "satış sonrası hizmetler uzmanı" diye görüyorum sağda solda.

  • babilbaligi  (15.03.17 10:47:21)