Yeni Evli Çifte Ev Hediyesi

olarak ne alınabilir?

Borcam! ahhah şaka şaka.. En güzeli alacağınız hediye ne tutarda ise şık bir zarf içinde o tutarı para olarak takdim etmektir. Şimdi yeni evlenen herkesin her şeyi var.

  • gazmaskesi  (13.03.17 22:49:00)
@gazmaskesi çoluk çocuk da okuyo burayı bilaader, o nasıl öneri öyle? biri yapmaya kalkar, bütün arkadaşlığı biter o gün valla. pekinli miyiz biz? anadolu insanıyız, ona göre öneri verin kanka :))))))))))))))))))))

  • zirrealist  (13.03.17 22:53:17)
Biz yeni ev aldığımızda ailemiz bunların her şeyi var hediye tabak çanak almayın demişler herkese. Evin elektrik, su saatlerini almaya paramızın kalmadığı bir anda oturmaya gelen arkadaşlar para verdi çift kaymaklı ekmek kadayıfı gibi gelmişti.

  • gazmaskesi  (13.03.17 22:58:45)
hediye çeki

  • fragile lady  (13.03.17 22:59:49)
Mumluk
Sekilli limonata bardagi

  • giovanne  (13.03.17 23:02:45)
Altın efendim. Zarfta para verilmez. Hediye çeki de saçma. Belki o mağazadan ihtiyacım yok. Ama gram/çeyrek hem sunum açısından daha zariftir, hem de nakte çevrilip istenilen bir şey alınabilir.

  • dijalli  (13.03.17 23:03:27)
tost veya ekmek kizartma makinası.
elektrikli ızgara (hani şu eski, üst kapakta elektrik telleri olandan).
evin tasarımına göre dekoratif süs eşyası
hediye netflix üyeliği
appletv
kadın-erkek terliği
  • hybridus  (13.03.17 23:14:05)
nevresim takımı

  • pide  (13.03.17 23:16:02)
döküm tava veya cam çaydanlık.

  • babilbaligi  (13.03.17 23:28:55)
biz evlendigimizde en cok isimize yarayan hediye elektrikli izgara oldu. uzunca bir sure bol bol izgarada mangal tadini yakalayarak kofte/pirzola/sucuk/balik falan yaptik. cok da zahmetsiz oldugu icin :)

  • hybridus  (13.03.17 23:33:12)
ben geçen gün yeni evlenen elemanlara sordum açık açık. "arkadaş hediye alacağım ama kafama göre gidip almayayım işinize yarayacak bir şey olsun. neye ihtiyacınız var?" dedim, tost makineleri yokmuş. aldık güzelinden bir tane götürdük, sevindiler, mutlu olduk.

  • lancelot du lac  (14.03.17 11:11:11)
bi koli prezervatif

  • sekerse tehlike  (14.03.17 11:18:17)