[]

Tripod'dan Anlayanlar

Merhaba,

Ben geçen hafta Manfrotto aldım, arkadaşa da tripod bakıyorduk, o da Manfrotto alacak gibi duruyordu, ama Almanya'da bir mağazada şunu gösterdiler:

www.cullmann.de

Befree buna göre baya kötü dediler ve de. Bu sanırım Alman markası ve Türkiye'de galiba yok.

Siz hangisini önerirsiniz? Teşekkürler.

 
linkteki tripod fotoğraf tripodu. fiyatını göremedim ama fonksiyonel olarak güzel-yeteli- bir ürün. tripod olarak manfrotto en tercih edilen marka diyebilirim tabi kullanacağınız ortam ve şartlara göre daha bilinmedik fiyat performans ürünleri mevcut. ben manfrotto nun en basic modellerinden birine sahibim ve memnunum çünkü basit stabil video çekimleri için kullanıyorum fakat rüzgar veya engebeli bir durumda daha güçlü tripodlar gerekli. kameranızın ağırlığına göre ve istenilen tripod uzunluğuna göre araştırma yaparsanız daha spesifik modellere ulaşırsınız. umarım yardımcı olmuşumdur.


  • Hendrix'e tapan adam  (13.03.17 13:26:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.