Yağmurla aranız nasıl?

Şemsiye ya da bere gibi yağmurdan korunma amaçlı kullandığınız bir şey var mı? Yoksa akışına bırakıp ıslanıyor musunuz? Yağmura karşı neler hissediyorsunuz?

Yağmuru severim, iş için falan giydiğim bir şey yoksa üstümde ıslanmaktan çekinmem. Yağmurda koşmanın tiryakisiyim.

  • arnold schwarzeneger  (13.03.17 11:05:08)
Çok severim. İşe gidiyorsam saçımı korumak için kapşonumu geçiririm (uzun saçlıyım, hemen elektrikleniyorlar), ender de olsa bazen de şemsiye kullanırım. Ama spor için yağmurlu havada çıktığımda yanıma bir şey almıyorum. Aksine ıslanmak hoşuma gider.

  • fotrsapka  (13.03.17 11:10:56)
çukurova'da yaşayıp yağmuru sevmek çok zor ya. yağdı mı bardaktan boşanır gibi yağıyor seller suları götürüyor. arabdan inip 5 metre apartmana girene kadar sırılsıklam oluyorsun. işe falan gidiyorsan yedek elbisen olması şart. şemsiye kullansan ayakların dizine kadar rüzgardan dolayı serpinti yağmurdan sırılsıklam olur. şemsiye sağlam kaliteli bir şey değilse ters döner, parçalanır. genel olarak kapalı mekanda otur izle, süper bir şey ama dışarı çıkıp yürüyorsan falan sıkıntı.

  • burty  (13.03.17 11:16:23)
yağmurdan nefret ediyorum. paltonun kapşonunu kullanıyorum.

  • sta  (13.03.17 11:34:46)
küçükken oyun oynayamazdık yağmur yağınca eve kapanırdık, o yüzden pek sevmiyorum yoğun yağan yağmuru..

hep güneşli olsun hava gece yağsın yağmur :)
  • redeath  (13.03.17 11:52:51)
Ruh halime göre değişir bazen severim bazen kaçarım. Bugün sevmiyorum mesela dışarıdaki işlerimi zorlaştırıyor.
Şemsiye taşımaktan nefret ederim genelde paltonun şapkasıyla korunuyorum. Nadiren bere.

  • mutekebbir  (13.03.17 12:26:06)
yağmuru çok severim ama sadece izlemeyi.

  • freetakilir  (13.03.17 12:48:01)
Cok bayilmam, ama eger ruzgar + yagmur varsa nefret ederim. İslanmaktan cok korkmam ama sevmiyorum da. En guzeli kapson, kapson yoksa da en kucuk boy semsiye kullanirim.

  • saçdemeti  (13.03.17 13:07:24)
yağmuru severim, ama şemsiye kullanmayı hem sevmem, hem de beceremem.
evet, şemsiye kullanmayı beceremeyen bir insanım.

kapüşon takarım ya da önemli bir yere gitmiyorsam ıslana ıslana yürürüm.
  • blatta hiberna  (13.03.17 13:10:45)
aram iyidir, severim. ıslanmayı da severim.
şimdiye kadar hiç şemsiye taşımadım. korunmam gerekirse siyah beremi kullanırım.

(yedi liraya alındın, kafama çok güzel oturdun ve dört senedir eskimedin. seni çok seviyorum siyah berem)
  • filteria  (13.03.17 13:11:51)
yağmur altında insanların çaresizliğini izlemeye bayılıyorum, tam bir kaos.
şemsiye kullanırsam rezil olacağımı düşünürüm. (niye böyle bilmiyorum)
ıslanmak güzel şey.
yağmur sonrası bazen çok güzel kokuyor.
  • nocturness  (13.03.17 15:40:57)
kapalı, simsiyah havalara bayılırım. ve yağmura da.

şemsiye sevmem. yağmurluk, sağlam bir ayakkabı ve yağmurda yürümek... bir yerde oturup izlemek de muhteşem.
  • runfor  (13.03.17 22:03:31)
nefret ederim.

  • 1f  (14.03.17 01:16:30)
şeytan görsün yüzünü ! bıktım ! 2 haftada bir görüyorum güneşi...

kesinlikle şemsiye kullanmıyorum öyle menem bir şey ki tepeden de yağmyor bazen rüzgarla sağdan soldan...

Yağmurluk kesin çözüm.
  • qazaqwsx  (14.03.17 01:18:11)
Yağmuru belki sevebilirim. Ama ıslanmayı kesinlikle sevmiyorum

www.akbrella.com.tr

şöyle bir şemsiyem var, 4-5 kişi sığar içine :) ama full koruma sağlıyor :)
  • kingsley  (21.08.17 20:03:10)
yağmuru seviyorum. yağışlı havayı seviyorum genel olarak.
şemsiye olayında hiç yokum. hayatımda toplasan 5 kere şemsiye kullanmamışımdır. kapşon falan, gidiyorum öyle işte.

  • cay koy geliyorum  (21.08.17 20:08:27)