Araba Tavsiyesi

Merhaba dostalar,

İkiz bebeğimiz olacağı için acil "geniş" bir araba almam gerekiyor.

Kafayı yemek üzereyim, Allah rızası için bana marka / model tavsiyesinde bulunun. İkinci el tabiki de.

Bütçe: Max 55.000
Yakıt: Dizel

Ford cmax serisi işini görür yedek parçası bol ve görece ucuzdur.
Renault scenic dizeller 2010 2012 civari 55 e alınır güzel arabadır forda göre parçası bir nevze daha zordur ama bulunmaz falan değil gözün korkmasin.
Vw caddy biraz minibüs gibi olsada iyidir iş görür sağlam arabadır.
  • tito  (13.03.17 00:40:28)
2013 -2014 focus.

  • carabelli  (13.03.17 00:47:45)
Caddyler güzel ama ticaridir. Onu unutma. Skoda octavia veya Superb genişlik yönünden memnunedebilir. Özellikle bagaj

  • sutlu nescafe  (13.03.17 01:01:34)
Skoda octavia ve superbin yeni parçaları kol gibi fiyatlıdır çıkma parçalarıda çok zor bulunur. Motor aksamı ve ile aynıdır fakat kaporta veya iç aksamdan birşey lazım olursa kurr kuru geçirirler ve caddy'nin ticari olmayan hususi otomobil versiyonları vardır.

  • tito  (13.03.17 01:04:11)
Sifir aramiyosan sangyong kyron jeep, mutlaka bak, yayla gibi araba, dizel, manuel otomatik versiyonlari var, kulland da biraz, super..

  • alttaraf  (13.03.17 01:09:58)
Ford c-max

Ford Mondeo

Renault scenic (artık üretilmiyor sanırım, aklınızda olsun.)

Citroen C4 picasso

Fiat 500L

Aradığınız sınıfta hem yakıt ekonomisi hem yedek parça bolluğu anlamında memnun edebilecek araçlar genel olarak bunlar. Ancak ciddi bir iç hacim istiyorsanız bence ticarilere de bakın. Mercedes citan, Peugeot partner Tepee, Ford courier gibi...

Ekleme: Renault latitude
  • md11  (13.03.17 01:28:04 ~ 01:28:34)
fiat 500L

  • kayranin kedisi  (13.03.17 15:32:58)
www.sahibinden.com

bu fiyata daha geniş az yakan araç yok
  • çınarım  (13.03.17 15:45:15)
Clio geniş değil.

  • sutlu nescafe  (13.03.17 17:00:34)
www.sahibinden.com

bu en full versiyonu access yada active olanını 55e de bulursunuz. ilk 2013 de satılmaya basladı. arka koltukları geniş suv olarak geciyor. manuel sehir içi 5lt civarı yakıyor

ilanı örnek olsun diye koydum , tanımam etmem
  • bnmzz  (13.03.17 17:32:45)