Duşu nasıl alırsınız duş jeli, sabun veya hiçbiri

Hangi sıklıkta bu temizlik şylerini kullanırsınız? şamğuan duş jeli veya başka şeyler?

Duş jeli falan şeyler temizlemiyor bence vallahi. En temizi sabun. Dalan sabun alıyorum onu kullanıyorum.

  • fyodor fyodorovic  (12.03.17 00:31:22)
hiçbir duş jelini kullanamıyorum, kullandığım anda her tarafım kaşınmaya başlıyor.

bir kere hacı şakir + lifle vücudumu yıkar iki kez de şampuanlanır çıkarım.
  • filteria  (12.03.17 00:33:34 ~ 12:45:37)
Saç da vücut da doğal sabun ile.
Duş jeli, şampuan vs kullanmıyorum.

  • peggy  (12.03.17 00:34:08)
www.istasy10.netş-Karikatürü-istasy10net.jpg

  • Bowie  (12.03.17 00:36:50)
Sabun genellikle. Seyrek olarak duş jeli. İstisnasız şampuan.

Hayvanlara saygılı markalar....
  • bir ileti paylastim  (12.03.17 00:38:45)
Duş jeli uzun zamandır kullanmıyorum. En son zeytinyağlısını almıştım ama fark etmiyor, hepsi kaşındırıyor.

Şampuan kullanıyorum, onu da bırakma şansım olsa bırakırdım.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (12.03.17 00:57:30)
şampuan + duş jeli. her gün.

  • kaportaci mahmut  (12.03.17 00:58:18)
Sabunlu lif+sampuan
Duş jeli denedim ancak beğenmedim, benlik değil sanki.

  • ezkaza  (12.03.17 01:08:50)
Saç da vücut da doğal sabun ile.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (12.03.17 01:19:25)
Sacim icin iceriginin %98i bitkisel olan vegan bi sampuan kullaniyorum. Vucudum icin beyaz haci sakir sabun, sadece boynum ve kollarim icin dus jeli kullaniyorum.

  • saçdemeti  (12.03.17 10:11:24)
sabunlu lif veya eldiven takiyorum. aslinda duj jeli kullaniyordum da bir boka yaramadigini hissettim. haci sakir zeytinyagli gliserinli sabun akar baba. sampuan arti sac kremi kullaniyorum ama her seferinde degil.

  • baldur2  (12.03.17 10:14:18)
Her sabah duş jeli+şampuan+yüz yıkama jeli. Sabun kullanmayı seviyorum aslında ama ilk bir iki kullanımdan sonra aynı hissi vermiyor sanki. Yeterince hijyenik gelmiyor. Kokusu gidiyor falan. Duj jeli her defasında aynı hissi veriyor o yüzden seviyorum.

  • acid rain  (12.03.17 10:26:16)
Sac icin sampuan. Geri kalani icin haci sakir.

  • tociess  (12.03.17 13:07:25)
Dus jeli kullanmayi biraktim artik direkt meyve ozlu sabunlari kullaniyorum. Sampuan olarak cruelt free, ekoloji dostu ve mumkun oldugunca az kimyasal iceren urunleri tercih ediyorum. Avalon organics, yves rocher tuzsuz sampuan ve isana gibi urunleri donusumlu kullaniyorum.

  • neferkitty  (12.03.17 13:29:13)
BUlduğum bilgiler:

Haci sakir colgate-palmolive firmasina ait. Deney yapan bir sirkete yani. Kendileri tum urunlerinde deney yapiyor belki haci sakir uzerinde deney yapilmiyordur. Kisisel olarak tercih etmedigimden icindekiler bilgisine de bakmadim. O yüzden cruelty free mi bilmiyorum.

Hacı Şakir'i yıllar önce colgate-palmolive aldı, öncesinde hacı şakir kendini ''doğal sabun'' olarak yutturuyordu ama tamamen sentetikti.

---

BEn de maalsef rossmana gidip isana duş jeli, isana katı sabun ve alterra şampuan almak zorunda kaldım. Hepsi vegan ve cruelty free ama pek doğal değiller. O kadar sık yıkanmayı sevmiyorum, yıkanırken de bitse de gitse modunda olduğumdan pek etkisi olmuyor. Bir de ten kokumu bastırmasını da istemiyorum duş jellerinin.
  • Cursed Chico  (14.03.17 12:35:28)