Erkeklerden Yana Çok Şanssızım bu kaçıncı ?

Daha önce de hayalkırıklıkları yaşadım. Neden tüm garip davrananlar beni buluyor ? Asırlardır yalnızım artık ilişki istiyorum ama yok, yok.

En son iş ortamında tanıştığım biri vardı, bana karşı kibar ilgiliydi. Ortak hobimiz de olduğu için bununla ilgili konuşmamız olmuştu. En son 20 şubatta bu ara bir kahve içelim mi dedi, heyecanlandım. Evet müsaitim dedim. O tarihten bu yana tıkkk yok. Kaç gün geçti tık yok ya. Ben de hani kahveye çıkarıyordunuz beni diye hatırlatmaya utanıyorum.

Netten falan tanışsak çok takılmam ama hayatın olağan akışında doğal bir şekilde tanıştığımız için üzüldüm bu hareketine. Sizce neden böyle davrandı ? Erkeklerden yorum bekliyorum özellikle çünkü bu erkek kafasını çözemiyorum.

Ve bu davranışı özgüvenimi dibe çekti

bence normal güzellikte bir insanım bakımıma ve giyimime özen gösterdiğimde ortalama üstü olurum. hem beğenmese neden kahve daveti yapıyor ?

ama sonra gerisi neden gelmiyor ?
  • sybella  (11.03.17 17:23:37)
cindi büyüydü normalde bu tip şeylere inanmam ama artık üstümde aşksızlık büyüsü olduğuna inanmaya başlayacağım.

ne çirkin kızların ne kilolu kızların sevgilisi kocası var ben neden talihsizim ? isyan ediyorum artık
  • sybella  (11.03.17 17:24:45)
valla büyük konuşmayayım ama senin duyuruların sayesinde yalnızlığıma sarılıp öpesim, ona kahve ısmarlayasım, yanaklarını mıncırasım geliyor. yalnızlık ne güzel şey ya, tam şu anda yalnızlığın mutluluğuyla can verebilirim, oh mondiyö.

  • yeraltindan potlar  (11.03.17 17:25:48)
@yeraltından böyle yalnızlığın içine sıçayım afedersin.

kilolu değilim iticiliim yok bakımlıyım eğitim kariyer para hepsi var ful paket haline peki neden sevgili bulamıyorum ? neden neden neden ?
  • sybella  (11.03.17 17:28:17)
artık intiharı düşünmeye başladım. aşksız ve sekssiz hayat çok yavan tadı bir boka bir halta benzemiyor.

  • sybella  (11.03.17 17:28:53)
merhaba sybella, arkadaş olalım mı?

  • neseli ispanak  (11.03.17 17:31:57)
@nrmn kilolu deilim bariz bir fiziksel iticiliğim yok. duyuruda da normal derdimi yazdım sorun nedir ?

  • sybella  (11.03.17 17:35:13)
jartiyer.

  • anonymice  (11.03.17 17:41:02)
Kendini güzel bulmanın hiçbir anlamı yok. Önemli olan karşı tarafın beğenmesi. Demek ki sadece "kendine güzel"sin. Bu da maalesef bi işe yaramıyor canıms. Seni yeterince beğenseydi peşini bırakmazdı.

Bi de insanlar bıktı artık, çık çık ayrıl, çık çık ayrıl.. bu da bi etken.
  • mandalina kokusu  (11.03.17 17:41:22)
Belki bir kadından beklediklerini senden alamayacağını anladığı an kafasında bitirip "bundan cacık olmaz" diyerek yeni avlara yelken açmıştır.

Belki de sende bir sorun vardır, her erkekten yana şanssız olduğunu düşünüyorsan. Aynaya bakmakta fayda var. Seni tanımıyorum, dolayısıyla bilmiyorum, tahmin yürütüyorum.
  • yirmisantim  (11.03.17 17:43:19)
Kaç para ulan bir fincan kahve!!

  • neseli ispanak  (11.03.17 17:47:21)
özelden fotograf at bakiyim.böyle olmaz.

  • mungojerry  (11.03.17 17:47:21)
yahu neden beni eleştiriyorsunuz ?? neden suçlu ben oldum ??

ben insanları çirkin diye aşağılamam ama etrafta çok kısa boylu, çirkin kızları evli ya da sevgilili olduğunu görüyorum, hatta başka insanlar da konuşuyor nasıl bulmuş diye. insan ister istemez kıyasa giriyor. ve şu sonuç çıkıyor: gönül işlerinde güzellik şart değil.

bu adamla muhabbetimiz çok iyiydi, çok güzel sohbetimiz olmuştu zaman su gibi akmıştı. o da bunun üzerine kahve teklifi etti. ama sonra gerisi gelmedi işte ve özgüvenim eksilerde şu an.
  • sybella  (11.03.17 18:00:45)
@leaing man sen neden ekmiştin peki ? kadın çirkin miydi yoksa eğitim ve kariyer bakımlarından çok mu üstündü ?

@leading man özgüvensiz derken o kısmı açabilir miyiz biraz ? yani kadın kendi kendisi mi aşağılıyordu napıyordu
  • sybella  (11.03.17 18:01:50 ~ 18:13:15)
@leadingman,ama ben iyi eğitimli biriyim. kaliteli üni.lerden mezunum ve şu an doktora yapıyorum.

hatta adamın ünisi benimkine göre düşük. ablam da altında ezilmiştir ondan olabilir diyor.
  • sybella  (11.03.17 18:12:16)
@mandalina kokusu, evlenenlerin hepsi adriana lima mı ? hpsi alessandara ambrosia mu ?bi etrafına baksana.

sevgili veya koca bulmak için illa aşmış bir güzellik gerekmiyor. neler neler koca buluyor.
  • sybella  (11.03.17 18:16:56)
aşk kısmını bilmemde seks kısmını çözebilirsin bence, ikisi birden olmayacağına biri olmasın daha mantıklı gibin. hayat senin tabii ki.

  • selam  (11.03.17 18:26:39)
@selam bilmem farkında mısın ama kadın genelevi diye birşey yok. hem biriyle cinsellik aşamasına gelmek için bile muhabbet, yemek vs. aşamaları lazım ben o aşamalara bile gelemiyorum ki. ayrıca ben duygusal bir insanım duygu olmadan seks bana ters

  • sybella  (11.03.17 18:29:39)
unutmuştur ya da başkası vardır.

sen bir hatırlat bence. hoşuna gidecektir bence. hem yine de teklif etmezse durum netleşir, kafan rahat eder.
  • catch the arrow  (11.03.17 19:00:23)
@catch utanıyorum erkek meraklısı gibi görünmekten korkuyorum hem götü kalkmaz mı böyle yaparsam

  • sybella  (11.03.17 19:01:38)
intihara doğru emin adımlarla ilerliyorum...

  • sybella  (11.03.17 19:16:21)
dün de bir adam vardı cok yalnızım cirkinim diyen.
onla bi görüşün.
olmadı beraber intihar edersiniz olay olur :)
  • supermatik  (11.03.17 19:41:52 ~ 19:42:10)
"Aşmış güzellik" gerekmiyor tabi ki, fakat bi "güzellik" gerekiyor sonuçta. Kendini abartma bence.

Ve maalesef güzellik şart, bunu kabul ettiğinde "neden böyle, neden benim olmuyor, neden, neden.." sorularına cevap bulacaksın. Ben de zamanında kendi kendime çok soruyordum bu soruları, gerçeği kabullendim ve artık sormuyorum.

Hayalindeki sen ile gerçekteki sen arasındaki farkı farketmediğin için bu çelişkiyi yaşıyorsun. Farket.
  • mandalina kokusu  (11.03.17 19:57:40)
@sybella, kadınlara hizmet veren genelevler yok haklısın ancak erkeklere hizmet veren kadınlar kadar yaygın olmasa da kadınlara hizmet veren erkekler var, aramaya inan, "google is your friend", böyle bir hizmete başvur demek istememiştim ayrıca, fuck buddy'lik müessesine dahil olabilirsin istersen tabii bu karakterin ile alakalı bir durum sadece iki durumu birbirinden ayırabileceğini söylemek istedim.

eğer sadece sevdiğin kişi ile sevişmek istiyorsan söylediklerimin hiç bir önemi yok elbette, dediğim gibi hayat senin.

Sonradan gelen edit: hizmet almak istersen de yemek, sohbet muhabbet hizmete dahil oluyor genelde, erkeklerin ki gibi değil yani olay
  • selam  (11.03.17 19:59:59 ~ 20:06:38)
@mandalina, işte belli bir güzellik şart diyosun ya, "eli yüzü düzgünlük" şeklinde tanımlanabilecek bu durum bende var işte.

ayrıca geçmişte sevgilim oldu benim, üstelik yakışıklıydı. demek ki çirkin değilim. kaldı ki etrafta ne çirkin kadınlar evli veya sevgilili.
  • sybella  (11.03.17 20:04:07)
@selam gencim, hoş bir bayan sayılırım, bakımlıyım iyi giyimliyim, eğitimliyim kariyerliyim paralıyım şu anda doktora yapıyorum zaten, sık sık yurtdışına çıkarım ne yani jigololara mı kaldım güldürmeyin Allah aşkına

  • sybella  (11.03.17 20:08:47)
- hayatinda baska birisiyle benzer yonde bir ilerleme olmustur ve o sebeple plan yapamamistir.
- senin ondan aldigin olumlu mesajlari o yeterince alamamistir, olumlu cevap vermen disinda ek bir iletisim olmadiysa, nezaketen evet dedigini dusunup israrci gorunmemek/rahatsiz edici olmamak adina davet etmemistir.
- ve daha zilyon tane olasilik.
  • hybridus  (11.03.17 21:10:32)
- hatırlatırsan götü kalkabilir ama burda lak lak yapacağına hatırlat bir daha karşılaştığında uygun bir ortam oluşursa
- başka birine yürüyordur,olmuştur yeni gelişmeler, hatta şuan birliktetir sen burda millete laf yetiştireyim derken
- senden önemli birşeyler olmuştur , aile ya da başka problem ya da gelişmeler
- kendince daha iyisini bulmuştur ...
burda herkese cevap verme moduna girmene ya da kendini ispatalamaya çalışmana gerek yok. sonu gelmiyecek muhtemelen.
  • doraemon  (12.03.17 00:50:37)
ilk defa birine kuruyorum bu cümleyi
'troll'

geçenlerde işyerindeki adam boşanmış diye bir sürü ağlamıştın (sözde o kadar muhafazakardın) şimdi sekssiz hayat çok sıkıcı yazıyorsun bariz erkeksin sen.

çok zavallıca değil mi bunları kurgulaman?
  • hopp  (12.03.17 22:34:11)
Pek çekici bulmamış seni maalesef.

  • arnold schwarzeneger  (13.03.17 10:47:42)