[]

Full Güvenceli Araba Kiralama

Selamlar,

Kaza da yapsam bir şey ödemeyeceğim bir araba arıyorum. Kaza yapacağımdan değil, çok yetkin olmadığımdan. Fiyatı çok da önemli değil.


 
Budget gibi büyük firmalardan tam kaskolu kiralama yaparsanız sorun yaşamazsanız.


  • isott  (11.03.17 01:18:02) 
avis de olur.fiyatları biraz yuksek ama sözleşmeniz olur en azından.


  • valkin rockefeller  (11.03.17 01:19:47) 
duvara direge falan carptiysan polis raporu lazim
baska aracla carpisirsan karsilikli tutanak lazim

ozetle rapor tutarsan problem yok

benim sahsi aracima evin onunde park halinde iken biri carpti kacti
hicbiyerden resmi tutanak alamadim cebimden odedim burasi turkiye dikkat et
  • technicalte  (11.03.17 01:41:55) 
@technicalte gibi bir duruma düşerseniz de gidip aynı yerden direğe falan çarpmış gibi fotoğraflar çekin.


  • filipis  (11.03.17 03:12:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.