neden gazete ile cam daha iyi silinir

gazetenin çabuk nem çeken bi yapısı var, diğer materyaller nemi cam üstünde bırakıyor veya yayıyor.

  • zebragibi  (10.03.17 20:53:26)
ucuz çünkü.

  • bohr atom modeli  (10.03.17 20:53:51)
gazete ile cam iyi silinmez.

afedersiniz ebesini belliyorsunuz gazete ile. iyi gibi gelmesinin nedeni millete ucuz gelmesi. yoksa aynı yerde başka bez olsa da ve o kadar kağıt harcamayı göze alsa insanlar daha temiz oalcak.
  • kurnaz  (10.03.17 20:55:18)
Gazete camı temizlemede değil, kurutmada kullanılıyor. Tüy bırakmıyor, durulamayınca bile deterjan kalıntısı veya su lekesi kalmıyor. Sert olduğu için camı çiziyor tabii.

  • pike  (10.03.17 20:56:35 ~ 20:58:04)
Gazete hiçte iyi silmiyor. En iyi silen şey eskimiş atlet.

  • uyusam iyi olur  (10.03.17 21:08:54)
çünkü aslolan şey camı kurutmak. yoksa bez izi kalıyor.

en iyisi eskimiş atlet ama camı silince atlet ıslanıyor. ee noldu? camı kurutamadık. başka bir eskimiş atlet daha lazım. hatta o da tam kurutamadan ıslanırsa bir tane daha lazım. camı kurutana kadar eskimiş kuru atlet rezerviniz varsa ne ala. ama gazete öyle mi? ıslandı, at yenisiyle devam et. işin bitince de kaldır hepsini at.

camı çiziyor ama çok güzel temizliyor.
  • kibritsuyu  (11.03.17 09:16:22)