Rock fm ne olmuş

94.5 rock fm gitmiş, onun yerine bütün gün kuran okuyan bi amcanın diskografisini çalan bişey gelmiş. Ne oldu ne ara oldu
Metallica, iron maiden diye geldim, 3 kulhu bir elham bulabildim.

Bir süredir istanbulda değildim, o sırada frekans mı değiştirdi? Değiştirdiyse yenisi nedir?

Artık sadece online: rockfm.com.tr

  • lcha  (10.03.17 14:18:32)
(bkz: rock fm'in kapatılması )

ciddi ciddi kuran yayını geldi yerine.
  • peggy  (10.03.17 14:20:46)
  • zwiegesprach  (10.03.17 14:25:00)
hocam olay şöyle,

rock fm'in de dahil olduğu nar grup bütün radyo kanallarını gitassi diye bir şirkete sattı. bu şirket akp'ye yakın bir yayın organı. rock fm bir süre saçma sapan bir yayın akışı ile devam etti en sonunda da malum son.

oradan ayrılanların bir kısmı ise kent fm'e geçtiler. metahan sabah, mesut süre de akşam yayınlarına devam etti. ancak kısa bir süre önce kent fm'in frekansı da sahibi tarafından bir trafik radyosuna kiralandı ve bizimkiler yine açıkta kaldı. Ancak kent fm kısa bir süre sonra yeni frekansından yayına devam etmeye başladı (101.4). fakat bir eksikle.

Mesut Süre artık bu ekipte yer almıyor. Mesut önümüzdeki pazartesi itibari ile joy türk'te yayına başlıyor.

süreç kısaca böyle abicim.

özet istersen, evet rock fm'in frekansı mevcutta olan binlerce dini radyolardan birine evrildi.
  • teritori  (10.03.17 14:50:35)