mersin yeni otogar'dan şehir merkezine ulaşım

selam dostlar,
otogardan şehir merkezine sabah 6:30'da nasıl ulaşılır? firmalara ait servis var mıdır? o saatte otobüs çalışır mı? tam olarak varmak istediğim yer mersin idman yurdu meydanı. o saatte buraya nasıl ulaşabilirim. not:şehre tamamen yabancıyım.

Hocam gittiğiniz firmanın servisi var mı bilmiyorum ama muhtemelen vardır çünkü yeni otogar şehre epey uzak. Hatta büyük ihtimalle tüm firmaların servisi vardır ben sürekli tek bir firmayı kullandığım için muhtemelen diyorum.

  • cherokee rose  (10.03.17 01:12:18)
Merhaba, @cherokee rose'un da dediği gibi muhtemelen firmanın servisi vardır. Yoksa da saat 6 itibari ile otogardan belediye otobüsleri kalkıyor. Servis ile giderseniz 30 dakika sürmez meydana varmanız ancak belediye otobüsü ile 1 saati bulabilir.

  • trevor philipsin dovmesi  (10.03.17 01:33:23)
Servis vardır büyük ihtimalle. Eğer servis varsa binmeden pozcuda ineceğinizi söylersiniz. Dediğiniz yer sahilde servisler o tarafa gitmez ama pozcudan 15 - 20 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz. Yalnız sahil o saatlerde epey tenha olur aklınızda olsun.

  • desktopu  (10.03.17 01:40:55)
Mes-koop isimli dolmuslara bin. Cevre yolundan gecer. Sofore Mersin idman yurdu meydanina parelel bir yerde indirirmisin diye soyle. 5, 10dk yurursun. Dedigin meydanin ordan toplu tasima araci gecmez

  • dreadplayer  (10.03.17 06:37:05)