İnce Telli Saçları Dolgun Gösteren Kadınlar İçin Şampuan

Merhaba duyurunun saçlarına gözü gibi bakan güzide insanları

Başlıktaki reklam tandanslı cümleyi biraz daha açmam gerekirse, ince telli, çabuk yağlanmaya meyilli omuzlarımı dört parmak kadar geçen saçlarım var. Çok çok uzun bir zamandır kozmetik ürünler kullanmıyorum saçlarım için. Vichy Dercos enerji veren şampuanın müdavimi olmuştum, epey de iyi geliyordu. Ancak son bir aydır saç diplerimde hafif bir pullanma oluştu. Dipler sanki eskisi kadar ferah değil, saç kökleri tıkalı gibi hissediyorum. Bu durumu yaşamış ve başarıyla sıyrılmış kullanıcılar acaba bana kozmetik olmayan bir şampuan önerebilirler mi?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

yves rocher' nin sampuanlari bence bu konuda iyi. benim saçlarım da ince telli ve gayet hacimli.

hacimli görünümde saç kesimi de önemli.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.03.17 01:25:41)
Bence şanpuanına devam et. Diplerdeki birikme için ise haftada bir arındırıcı bir şampuan kullan. Kozmetik olmayan bilmiyorum maalesef ben tony guy markasınınkini kullandım. Baya bir markada var ama araştır istersen.

  • whysoweird  (10.03.17 09:47:21)
organix biotinli şampuan var. tavsiye ederim. bende, kız arkadaşımda kullanıyoruz çok memnunuz.

  • contavolta  (10.03.17 10:20:51)