[]

turkcell internet

bu lanet olası turkcell'in tek seferlik internet paketi yok mu allah aşkına? 40 tl vereyim bitene kadar 1 gb kalsın hattımda dedim, tüm paketler ya aylık ya da haftalık.

tek seferlik paketleri komple kaldırdı mı bu adi herifler, yoksa ben mi bulamıyorum. istediğim alt tarafı 1 gb internet, ne zaman biterse yenisini alırım kendim.


 
Cevabını bilmiyorum, turkcell'i bırak demeye geldim. Başka bir sağlayıcıya geçtiğimde aynı pakete turkcell'de ödediğimin tam yarısından 2 lira daha az ödemiştim. Çekim gücü çok daha iyi. Hiç uğraşma bunlarla.


  • yaren  (09.03.17 20:23:18) 
Bende Aradım ve bulamadım. Günlük 1 liraya 500mb gördüm ama sonra kaybettim. Bende arıyorum öyle birşey.


  • sutlu nescafe  (09.03.17 20:35:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.