[]

Chess.com gold üyeliği yıllık $29'a değer mi sizce?

Merhabalar

Gerçekten öğrenmek istiyorum satrancı. Ama günde bir ders ve 5 tane taktik yetmiyor. Gold üyelikten 25 taktik ve 5 ders var günlük olarak.

Değer mi sizce? Günde bir kaç maç yapıyorum şu anda (çoğunlukla yeniliyorum tabi) o yüzden hem daha iyi öğrenmek adına değer mi sizce?

Veya önerebileceğiniz farklı alternatifler varsa süper olur.

 
yıllık çok cüzi bir miktar diye düşünüyorum ama günde 1 ders ve 5 taktik bile beni kasar. öğrendiğin taktiklerin oturması zaman alacak işler. 25 taktik alsan da tamamına hakim olman mümkün değil. o yüzden ben ağır ağır gitmeyi tercih ederdim. tabi senin sıkılganlık oranın kararını vermende etkili olacaktır.


  • burty  (09.03.17 15:08:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.