En güvenilir banka?

İyi akşamlar. Bir enpara.com kullanıcısı olarak, Finansbank olmadığı kesinleşti diyebilirim. Sizce hangisidir en güvenilir banka? TEB hakkında ne dersiniz?

Garanti

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.03.17 23:04:59)
garanti için hep olumsuz şeyler okudum, müşteri hizmetlerinin kötü olması gibi vb. neden en güveniliri garantidir? örnek verebileceğiniz durumlar var mı? çok teşekkürler bu arada

  • aegeanfatheramerican  (08.03.17 23:15:13)
Garanti mi haha kapısından geçmem. En güvenilir banka iş bankasıdır net.

  • basubadelmevt  (08.03.17 23:15:46)
güvenilir derken? paranın üstüne mi yatacaklar? öyle bi banka yok

  • cekilmis gayfe  (08.03.17 23:17:50)
ben yapı kredi diyorum.
çok ciddi ve hiçbir neşesi yok, ama güvenilir olduğu kesin.
bir de abuk subuk, saçma sapan uygulamaları yok.
  • blatta hiberna  (08.03.17 23:17:52)
paranın üstüne yatmak değil. altyapı olarak güvenlik açığı olan bankalar var. enpara hakkında bunu çok duydum, sözlükte okudum. bu tarz açıkları olmayan, en sağlam sisteme sahip bankayı soruyorum.

  • aegeanfatheramerican  (08.03.17 23:19:28)
İş Bankası.

  • ahm1  (08.03.17 23:20:13)
@ basubadelmevt neden garanti'nin kapısından geçmezsiniz? güvenlikle ilgili bir sorun muydu?

  • aegeanfatheramerican  (08.03.17 23:22:55)
kesinlikle garanti değil. finansbank ile yaşadığınız sorunların 10 katını yaşayıp 10 kat insanlık dışı muamele görürsünüz.

güvenilir banka diye bir şey olduğuna inanmam. yapı kredi hep diğerlerinden daha ciddi görünür gözüme ama bir şey diyemem. onu da sorun yaşayanlardan dinlemek lazım.
  • otonomo  (08.03.17 23:33:29)
ben de yapıkredi hakkında olumsuz bir şey duyduğumu hatırlamıyorum. garantiden vazgeçtim. çok teşekkür ederim. iş bankası, yapıkredi iyi gibi görünüyor

  • aegeanfatheramerican  (08.03.17 23:35:46)
iş bankası.

  • ada meltemi  (08.03.17 23:37:53)
O kadar konuştuk hsbc dememişiz.

Adamlar avrupa bankası sonuçta, tecrübesi ve altyapısı çok sağlam geliyor bana. ben iş bankası ve hsbc kullanıyorum.
  • harzem  (08.03.17 23:38:19)
akbank hakkında ne dersiniz bu arada?

  • aegeanfatheramerican  (08.03.17 23:38:58)
Müşteri hizmetleri ve 'canlı birine' ulaşma anlamında İş Bankası iyi sanırım. Yani, internet şubesindeki açığını bu şekilde kapattığını düşünüyorum.

  • tel tokasini duzelten samuray  (08.03.17 23:43:05)
iş bankası güvenilir diyenin aklından şüphe ederim. 3 sene önce banka kartımı kopyalamışlar ve 1000 liramı çalmışlardı. sadece benim başıma değil yüzlerce insanın şikayeti var bu konu hakkında. internete bakabilirsiniz. bu bankanın açığından kaynaklanıyor. tüm ilişkimi kestim o olaydan sonra.

enpara niye güvensiz? şuan sadece onu aktif olarak kullanıyorum.
  • prince legolas  (08.03.17 23:43:21 ~ 23:44:11)
çok fazla güvenlik sorunu yaşayan duydum. sisteme girişin çok kolay olması büyük eksi. altyapısının güvenlik açığına sahip olduğuyla ilgili de onlarca entry okudum az önce. linklerini bulamadım. başlığı incelerseniz göreceksiniz.

eksisozluk.com
  • aegeanfatheramerican  (08.03.17 23:51:39)
hiç bir banka güvensiz vs değil. enpara olsun, garanti olsu, işbankası hepsi aynı seviyede güvenli. kart kopyalama olayları her bankada oluyor bankanın durumundan bağımsız.

böyle birşey olma durumunda hangi banka daha ilgili davranıyor ona göre seçmeniz lazım.
  • biergarten  (08.03.17 23:53:48)
Kredi kartı bilgilerim çalındı. Yapılan 2. işlemde garanti bunu farkedip kartı kapattı. Ama beni aramadilar. Allahtan ben farkettim de çağrı merkezini arayıp durumu öğrendim. Kartı kapatıp ilk islemin parasını da sorunsuz iade aldım.

Güvenlik anlamında garanti bu yüzden iyi geliyor bana. İnsanlığına ve hizmet ücretlerine bir şey diyemem ama.
  • vampir akrep  (09.03.17 00:05:41)
İş Bankası dışında banka kullananları yadırgayacak kadar İş Bankalıyım. 30 yıldır filan kullanıyorum herhalde. Tek bir an sorun yaşamadım. İşcep olsun, şube olsun, müşteir temsilcisi olsun, kredi kartı ya da kredi kullanma vs. hepsi çok iyi bence. Maaş alınan banka nedeniyle akbank, yapı kredi, vakıf, teb hepsini gördüm ve aman aman dedim.

  • medre  (09.03.17 00:11:06)
ykb

  • neo  (09.03.17 00:19:59)
Yapı kredi. Hele platinum müşteri olursanız çok iyi. Hizmette sınır yok :)

  • catch the arrow  (09.03.17 01:51:32)
en güvenilir ne açıdan? iflas miflas açısındansa sanırım garanti ve iş bankası.
ben iş kullanıyorum aksayan bi olayını görmedim. müşteri hizmetleri de adamı kanser eden türden değil. ama bu ahval ve şerait içinde iş bankasının başına bi iş gelir mi gelmez mi insan emin olamıyor.. gerçi gene senin parana bişey olmaz yani.

  • klar  (09.03.17 02:04:33)
iflas gibi durumlar değil, güvenlik açıklarının olup olmaması. çok fazla okudum birden hesabından para kesilen, cep şubesine giriş yapılan... benim hesabıma da giriş denemeleri oldu maalesef.

  • aegeanfatheramerican  (09.03.17 12:29:15)