[]

Toplu taşımada boş yerlere ilerlemeyip olduğu yerde dikilenler

Bu tiplerin ağzını burnunu kırasınız gelmiyor mu?

Tamamen kendi keyfimi düşündüğüm için her zaman toplu taşıma araçlarının en arka kısmını kullanırım. Oturduğumda ön kapıdan yaşlı biri bindiği zaman arkaya gelene kadar biri yer veriyor, ben de kalkmak zorunda kalmıyorum. Ayakta kalsam da en az sıkışık yerler de buralar, yine rahat.

Bazı insanlar var, örneğin; otobüsün koridor bölümünde duruyor. Ondan sonrası bomboş, duraktan binmeye çalışanlar ise zar zor girebiliyor otobüse.

Ulan bir insan bu kadar düşüncesiz olur mu, durumu gördüğün hâlde ne diye mal mal bekliyorsun, yürüsene? neden sosyal yaşamda birbirimizin hayatını zorlaştırıyoruz sürekli?

siz dikkat ediyor musunuz bu tarz şeylere?

 
çarpa çarpa geçiyorum zevkli oluyor. allah bisikletime zeval vermesin, özellikle istanbul'da hamam kıvamında toplu taşıma yolculuğu çekilecek eziyet değil.


  • lazpalle  (08.03.17 15:42:36 ~ 15:42:56) 
burunlarının dibine girip hafif kızgın gülümseyerek ''PARDON PARDON PARDON'' diye bağırıyorum

aynısını kimsenin inmesine izin vermeden araca binmeye çalışanlara da yapıyorum.

utançla kaçacak yer aramalarını izlemek çok zevkli oluyor :D

lazpalle +1 bu arada çarpmak, hatta çarparken sürüklemek filan da sapık zevklerim arasında.

içimden ramiz dayı gibi ''sen insan olma karrrdeş, ben seni olduğun halinle de güderim ;)'' diyorum :D
  • otonomo  (08.03.17 15:57:55 ~ 16:00:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.