dyson vs philips ultimate

biliyorum philips çok övülüyor da uygun sayılabilecek bir fiyata dyson buldum. dc62 kullanan var mıdır, tüy performansı nasıldır? normal performansı veya? yurtiçi marathon daha mı iyi yoksa?

bir de dyson türkiye yurtdışından gelen makineye ne olursa olsun parasıyla bile tamir etmiyor demişler, doğru mudur?

danke.

miele cat and dog

  • tahin pekmez yoğurt  (07.03.17 23:29:45)
o'nu da çok öneriyolar ama toz torbasız ve pratik bir şey bakıyorum açıkçası :)

  • passion rules the game  (07.03.17 23:30:37)
Philips marathon ultimate forever <3 :D

Dyson'i da denedim magazada ama philips daha iyi cekiyor teknik olarak da daha iyi zaten. Kedi tuyunden eser yok halilarda koltuklarda, gonul rahatligi ile tavsiye ederim. Arada bir filtresini temizliyorsun o da 5 dakikalik is.

Edit: 3 tane degil 6 tane baslik var benim aldigim modelde.
  • neferkitty  (08.03.17 00:04:18 ~ 10:03:31)
ben de dc 62 var, merak edip az once philipsinkine baktim, kesinlikle dyson daha iyi, cekis guclerini bilemem, ben dysonin cekis gucunden memnunum digerini hic duymamistim imdiye kadar fakat temel ayrim noktasi dyson ile cok cesitli uclari vasitasiyla butun evi her koseyi temizleyebiliyorsunuz, kullanmaya baslayana kadar ne dedigim pek anlasilmayabilir fakat benim gordugum kadariyla sadece uc tane aparat gozukuyor marathonda benim icin yeterli olmazdi cunku ayni cekis gucune de sahip olsalar, ayni noktalara ulasamiyorlar. bu arada kaca buldunuz ve nerede buldunuz, bir arkadas almak istiyordu onun icin de ogrenmis olayim.

  • mavicorap  (08.03.17 03:32:52)