Sakali tersten kesmek

Artik haftanin 5 gunu tras olunmasi gerek.

Ancak, normal yukaridan asagi kestigim zaman o istedigim "bebek poposu" purussuzlugunu yakalayamiyorum. Tersten kestigim zaman ise basta boyun olmak uzere pek cok yer kizariyor/tahris oluyor.

Kullanilan:
-Jilet: gillette mach3
-Tras kopugu: kirmizi arko tras sabunu

Boyle olmamasi icin ne yapayim/kullanayim?

sizin ilacınız elektrikli traş makinesi.

  • faideli bilgiler  (07.03.17 21:52:23)
makine +1

  • hopeless  (07.03.17 22:04:25)
Elinin ayari varsa elektrikli testere de bebek poposu kivamina getirebilir

  • tum haklari saklidir  (07.03.17 22:46:25)
  • angelus  (07.03.17 22:55:32)
ilacınız gillette fusion ve traş öncesi en az 3-4 dakika fırça ile yüzü köpüklemek. yüze sıkılan hazır köpükler yumuşatma konusun traş fırçasıyla boy ölçüşemez. arkonun kırmızı paketli eski tip sabunlarından alın.

sadece meraktan soruyorum, bu bebek poposu prüzsüzlüğü ne için acaba :D

edit: arkadaş bir üstte bütün gerekli şeyleri vermiş. şahsi kanaatim jilet fusion ile devam etmen yönünde
  • avkatbey  (07.03.17 23:02:02 ~ 23:02:44)
Angelus+1

Ustalık gerektirir bilekten oynat jileti daha rahat alırsın.
  • gozu acik sevisen yahudi  (07.03.17 23:26:30)
makine de aynı şeye sebep olur muhtemelen. ben ikisini de denedim. aynı. sakalın çıkış yönleri biraz karışıksa hele boyun bölgesinde o tahrişten kurtulmak zor.

  • zirrealist  (08.03.17 00:26:52)
angelusun resmini attığı o kremli tıraş sabunları ile tam kıvamında oluyor ama uygulamada da sıkıntı olabilir. tıraş öncesinde de 1 dakika yüzünü ılık suyla yıka ardından fırçayla köpüğü iyice yay yavaş yavaş, sonra soğuk suyla yıka, ardından da isteğe bağlı kolonya.

  • Euxinos007  (08.03.17 00:42:24)
boyun bölgesini hep tersten alman gerekiyordu zaten :/ bir ters, bir düz kestiysen sürekli, belki ondan tahriş oluyordur.

  • sporty  (08.03.17 04:00:13 ~ 04:02:55)