şengen vize basvurusu hesap dokumu

maas aldigim bankadaki hesabim ile normalde parami yatirdigim ve hesap hareketliligimin oldugu banka hesabim farkli bankalarda. maas yatar yatmaz son kurusuna kadar kullandigim hesaba eft yaparim her ay dolayisiyla maas hesabimin bakiyesi hep 0. vize basvurusu yaparken istenen hesap dokumunde kullandigim hesabin dokumunu versem bu parayi nerden bulup gonderiyor diyecekler, sadece maas hesabimin dokumunu versem bakiye hep 0. ikisini birden mi vermeli acaba? cok vize basvurusu yaptim ama bu durumu ilk kez yasiyorum, napmali?

onemliyse ulke italya, vize tipi turistik.

para giriş çıkışı olan hesabı götürmen yeterli, maaş bordron, hizmet dökümün, işe giriş ve çalışma belgelerin maaş aldığını kanıtlıyor zaten; ayrıca maaş hesabını göstermene gerek yok. ben maaştan farklı hesap göstererek aldım italya'dan.

  • baba jo  (07.03.17 20:13:16)
kimse parayı nereden buldu getirdi demez, işleyen ve bakiyeli hesabın varsa yeterli.

  • neyehbe  (07.03.17 22:03:47)