Gece uyutmayan o.ç. öksürük

Bu yılın güncel gribine yakalandım ve tam atlatamadım.Sesim ve boğazım düzelmedi.Bademciklerimin kan ağladığını düşünüyorum. Corsal ve majezik duo ile idare ediyorum.Antibiyotik kullanmıyorum.Evet gerekli ve beni iyi edecek ancak antibiyotik içince kendimi daha kötü hissediyorum. Bu öksürük için ne yapabilirim? Yatakta 1 saat öksürüyorum.

sinecod 20 50 tb 3X1

  • uzman pratisyen  (07.03.17 12:11:57)
Ayak altına vicks sürüp çorap giyip yatınız.

Ayrıca üstteki cevap nick uyumuna bayıldım :)
  • infernalcadre  (07.03.17 12:19:00)
Keciboynuzu pekmezi hemen kesiyor, bana da baskasi tavsiye etmisti aninda kuru oksurugumu cozmustu.

  • neferkitty  (07.03.17 12:23:40)
Karabiberli bal sabah aç karnına bir tatlı kaşığı buda hemen keser.

  • yatakdosek  (07.03.17 12:26:50)
Bence alman gereken ilacı alıyorsun ondan ekstradan ilaç yükleme kendine.

Karabiberli hatta zencefilli ballı ılık su iç (ya da yiyosa 1 kaşık ye direkt) İyi gelir
  • lcha  (07.03.17 12:47:04)
Gece öksürük geniz ve sinüzit akıntısındandir. Gündüz ayakta olunca bir şekilde akıntı mideye vs gidiyor ama gece akciğerlere gidiyor ve gıcık tahriş öksürük oluşuyor. KBB doktoru görsün

  • Fritz-X  (07.03.17 14:05:08)