[]

Kadıköy Salı Pazarı nerede kuruluyor?

Birçok kez yer değiştirdiği için son yerini bilmiyorum. Gidicem birazdan. Şu an nerede yeri? Kadıköy sahilden nasıl gidebilirim?

Teşekkürler!


 
En son medeniyet üniversitesinin yanına taşınmıştı sanırım


  • Kenboi  (07.03.17 11:34:27) 
e-5'in kenarında medeniyet üniversitesinin otoparkında mı bahçesinde mi ne olması lazım. metro ya da otobüsle gidebilirsin.


  • nrmnm  (07.03.17 11:37:11) 
metro hangi durak? Anadolu yakasını pek bilmiyorum da.

ve hala kesin orası di mi? Belli ki yılan hikayesine dönmüş sürekli bir yerlere taşınıyormuş bu pazar.
  • mor oje  (07.03.17 11:46:06 ~ 11:46:32) 
göztepe metro durağında inebilirsin.


  • Kenboi  (07.03.17 11:49:32) 
Ya da metrobüsle uzunçayır


  • Kenboi  (07.03.17 11:49:55) 
metrobüs'ten uzunçayır'da inince çok yakın.

e-5'ten kadıköy'e doğru en fazla 100 m falan.
  • holy diver  (07.03.17 12:28:20) 
Kadıköy sahilden fikirtepe dolmuşlarına binebilirsin.


  • cabiday  (07.03.17 12:49:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.