Telefonum çalındı

Bugün Gayrettepe'den Mecidiyeköy'e bir durak metroya bindim, oldukça kalabalıktı ve telefonum cebimden çalındı :(

Aslında bu bir kayıp/çalıntı duyurusundan ziyade üzüntümü paylaşma aracı.

Siz dikkatli olun bari :(

Geçmiş olsun :(

Kameralardan bir şey çıkmaz mı ki?
  • ikcı  (06.03.17 21:15:34)
imei varsa karakola ver. 2-3 hafta önce arkadaşın tlf çalındı, geçen gün tlf nu bulduk diye aramışlar gitti aldı.

  • cekilmis gayfe  (06.03.17 21:20:43)
@cekilmiş gayfe

oha bulunma olayı var mıymış, gitmemiştim polise gideyim bari, teşekkürler
  • nevrochaotica  (06.03.17 21:27:18)
Polisine, savcısına göre değişiyor. Tabi senin kim olduğuna göre de. Benim çalınan telefonum için savcı takipsizlik vermişti.

  • soft  (06.03.17 21:28:36 ~ 21:28:55)
google üzerinden telefonu belki bulabilirsiniz, ayarları yapıldıysa gprs ile yer tespiti de yapılabiliyor bi bakın yine de. sizin google hesabı acıkken internete baglı olmalı telefon.

  • therevo  (06.03.17 21:46:12)
aynen ben de inanmazdım. çocuk da öyle önemsiz bir şahsiyet. ama sim kart takılınca bulmuşlar telefonu. ben de şaşırdım.

  • cekilmis gayfe  (06.03.17 21:51:48)
polise gittim, abi hiç telefon bulmadık daha btk'ya bildirdiysen başka bişey yapmaya gerek yok geçmiş olsun dedi (:

  • nevrochaotica  (06.03.17 21:57:11)
sikayet kaydi olusturman lazim karakolda. oyle sozle bulamadikla bitmiyor. faturasi neyin varsa onu da al yanina kanit niteliginde. bkm ye sikayet ettiginde sadece imei'si baska cihaza kopyalanamiyor ve cihaz kullanilamiyor.

  • jedilance  (06.03.17 22:17:40)
@sofr takipsizlik verinde ne oluyor peki?

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (06.03.17 22:19:12)
@market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava

Dosyayı kapatıyor, uğraşamam demek oluyor. Telefonunu aramaya değecek biri değilsin anlamı da çıkar :)
  • soft  (07.03.17 22:59:31)