sokağa dadanan bonzaiciler

Arkadaş 3 kişi takıldılar gitmiyolar. devamlı bi bonzai içme halindeler. yerlerde yuvanlanmalar ayılıp bayılmalar. polisi arıyorum 10 dakikada zor bağlanıyor. ihbarda bulunuyorum gelen giden yok. 1 aydan fazladır durum bu. apartmanın kapısının önündeler ve gelen giden için tehlike oluşturuyor. bu adamları burdan nasıl yok edicez?

BİMER'e ve CİMER'e yaz. emniyete söylediğini ama çok oralı olmadıklarını da söyle.

  • burty  (05.03.17 16:25:35)
polis OHAL de tamamen başka işlere odaklandı. baya kral oldular bizim burda da alkolikler var sabaha kadar karakola 300 mt mesafede 3-4 kere aradık gelmiyorlar.

  • rosencruz  (05.03.17 16:36:37)
"fetöcüler bonzai içiyor" diye ihbar edersen daha telefonu kapamadan olay yerine intikal ederler sanırım.
a haber ve beyaz tv ana haber bültenlerinde "fetöcüler bonzai de içiyor" minvalindeki haber yapma fırsatını kaçırmazlar.

  • luchetti  (05.03.17 16:40:44)
polise kendin söylersen hiçbir şey yapmıyorlar. ''ya sıradan vatandaşların işiyle mi uğraşcaz yeaaa'' modunda davranıyorlar.

bimer'i arayıp şikayet et. o zaman EŞŞEK gibi gelip işlerini yapıyorlar.

test edildi onaylandı. tüm diş hekimlerinin tavsiyesi :)
  • otonomo  (05.03.17 16:49:48)
Şiddet şiddetle çözülmez.

Burty'nin dediğini uygula. Ayrıca;

Luchetti +1 asdafga
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (05.03.17 16:50:35)
Bonzai içen adamın kimseye zararı olmaz dövün diyenlere asıl temiz bi dayak lazım

  • docrivers  (05.03.17 18:36:33)