ne kadar comarsiniz?

kendimce comarlik icin kriterler belirledim. aslinda comarlik isin esprisi amac duyuruda ne kadar "dunya insani" oldugunu gormek.

suriyelileri sevmiyorum: %10
gay'ler cok igrenc: %10
biri yanlislikla ayagima basarsa sozlu tepki veririm: %10
tesbih cekerim(dini sebepler degil): %10
trafikte kimseye yardimci(yaya, bayan surucu, motorcu) olmam: %10
yere dusurdugum seyi cope atmam:%10
isim acil degilse bile sirami baskasina vermem: %10
statusu dusuk insanlara(copcu, kapici, bekci) jest yapmam(selam, gulumseme, ikram): %10
birini sevindirecekse bile 5-10 liranin hesabini yaparim: %10
gezicilerden/akplilerden nefret ediyorum: %10

kriterler tamamen kendi uydurmam. itiraz ettiginiz varsa lutfen yazin. mantikli bulursam pekala degistirebilirim.

evet o madde yanlis olmus. duzelttim.

  • mayeskuel  (04.03.17 14:21:39)
Yüzde sıfır çomarmışım teşekkürler mayes
Suriyeli ev arkadaşım oldu, biseksüelim, tesbihim yok, annem çöpe atma konusunda bizi iyi yetiştirdi.

  • fasulyek  (04.03.17 14:24:50)

  • tahin pekmez yoğurt  (04.03.17 14:30:55)
10% bende. son seçenekten.

  • olkol  (04.03.17 14:45:02)
kadın sürücüye neden yardımcı olmak gerekiyor ki? kadınlık bir engel mi? o dahil son seçenekle birlikte yüzde 20 çıktım.

ek: bir de ayağımda batık tırnak var. dokununca bile acıyor. biri basarsa ünlemim olur muhtemelen. yüzde 30 etti.
  • koruklu  (04.03.17 14:47:50 ~ 15:00:34)
ben de sıfır nerdeyse. geyleri çok şeyapmıyorum ama çok iğrenç de demem

  • klar  (04.03.17 14:50:30)
Yuzde 10. Tespih cekiyom

  • rayde  (04.03.17 14:54:34)
Comar sifati hali hazirda bir kaliba indirgendi. senin kriterlerini bir sifata sigdirmak cok zor. Alakasiz ornekler vermissin.
-suriyelileri hem comar dedigimiz kesim hem de muhalif kesimin %90i sevmiyor. kendimizi kandirmayalim bu konuda.
-ayaga basma maddesi cok abuk bir ornek. hemen hemen herkes tepki verir. Comarlikla kisitlanmaz.
-sira verme konusu da boyle.
-muhalifler akplilerden akplilerden muhaliflerden nefret ediyor.
Kendinizi olumlamak icin basit kriterler kasmayin ;)
  • yons  (04.03.17 14:56:01)
%100 premium ultra deluxe çağdaş çıktım.
tişikkirlir mayeskuel!

  • m e b  (04.03.17 15:04:19 ~ 15:04:53)
şimdi anlıyorum olayını da işin içine para katmadan yapmaya çalış. senin 5-10 tl dediğin birinin öğle yemeği parası olabiliyor, bilemezsin.

  • celeron 300a  (04.03.17 15:11:42)
Bunlar çomarlıktan çok anti-sosyallikle ilgili. Asıl çomar sensin mesela.

  • prince legolas  (04.03.17 16:17:44)
geçerliliği olmayan bir anket. o yüzden 0 bile değil.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (04.03.17 16:38:49)
%35. En azindan samimi cevaplar verdiğimi düşünüyorum.

  • tociess  (04.03.17 16:46:08)
%10. Ayağıma basan özür dilemezse çok bozulurum, lafımı esirgemem.

  • old possum  (04.03.17 16:58:29)
%0

Bu teste eklenecekler:
ayakkabılarımı daire kapısının dışında bırakırım %5
yaya geçitlerinde yayalara yol vermem bir araç sürücüsü olarak %5
park yeri yoksa kaldırıma ya da yaya geçidi üzerine park ederim %15
çöp atacak yer yoksa cebime koymam yere atarım %10
sokaktaki hayvanlara karşı sevgi merhamet beslemem %20
sokakta oynayan çocuk gürültüsünden hoşlanmam %10
kapalı ortamda izin almadan sigara içerim %15
saunada izin almadan taşlara su dökerim %5
gösteriş, pahalılık, marka önemlidir %10
trafikte bisikletlerin olmasından rahatsızlık duyarım %10
  • gezegen olan pluton  (04.03.17 17:05:14)
yüzde 20 çıktı da birilerinin sevmemek neden çomarlık olsun? nefret suçu değil bu

  • limoncello  (04.03.17 17:13:33)
soruna cevap veriyim sonra siliniyor yazdığım: yüzde 20 çomarım.
yazdığım cevabı sildiren kişi yüzde yüz çomar ama ona eminim.

  • nocturness  (04.03.17 20:53:29)
0 çıktı valla, ama herkesin içinde bir çomarlık vardır. benim de vardır elbet; ama sorularda yok demek ki bana uyan.

  • body electric  (04.03.17 21:02:58)
suriyeli, gay, bir dönem elim dolu olsun diye tespih çekme, trafik (çünkü kimin ne olduğu belli değil ve gittiğim yol çok yoğun - otoban ağırlıklı) (ha yol veririm yaya ve zordaki arabaya), sıra, para (bazen)

60-70 yapıyor.
  • rain when i die  (04.03.17 21:28:04)
%10. suriyelileri sevmiyorum. Dershanemin olduğu semt resmen Suriyeli kaynıyor. Daha iki gün önce biri arkadasimin telefonunu gasp etmeye kalktı. Her yerde kendi dillerinde tabelaları asmışlar.Bunu bir kürt yapsa linç edilir ama.Kürt olmadığım halde benim bile kanıma dokunuyor. Vergi vermiyorlar. İki saniye bahçeye çıkalım teneffüste diyoruz.15 tane surüyeli yanımıza gelip abla para abla ekmek abla mendil diyor. Yetişkinleri resmen gözleriyle soyuyor.niye seveyim ben bu insanları? Yaratandan ötürü bile sevemiyorum. Sorry.

  • benoyledemekistemedim  (04.03.17 21:33:37)
gezegen olan pluton'un maddeleri de dahil sıfır puan.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (04.03.17 22:06:13)
peki suriyeliler seni seviyor mu? (100 pts.)

  • bir sevgi faresi jamal  (04.03.17 22:16:50)
geçerliliği elbette yok... ama bu kriterlere göre, yüzde 20 çomar çıktım.

akplileri ve suriyelileri sevmiyorum. hey dostum, ama suriyelilere kendimce yardım etmişliğim ve akpli olup takıldıklarım da var.
  • runagain  (11.05.17 02:52:41)