İfşa yorumlarınızı

alalım ne dersiniz?

Bence en güzel ifşa ramazanali kardeşimizin di öğrencileri ile olan.
Buyrun yorumlarınızı alalım.

erkeklerde oscar goes to...
kadınlarda oscar goes to...

(yanlış anons)

Edit: bide nicklerle hatırlamıyorum nedense genelde ama maydanoz diyince he o eleman diyorum.

oscar goes to yeraltindan potlar

  • yuzır  (04.03.17 02:24:33)
agzıyla maydanoz yakalamıs beyefendi ve seyirdefteri

  • yuvarlanantencereninkapagi  (04.03.17 02:24:56)
lazarus the maydanoz bender.

  • m e b  (04.03.17 02:25:41)
cok zorlandigimi bastan söylemem lazim.

kadinlarda market arabasi ve seyirdefteri. ikisinin de farkli acilardan üstünlük sagladigi yerler var.

erkeklerde lazarus ve ramazan. ama akademi duyar kasiyo demesinler diye heykelcigi lazarusa uzatiyorum.
  • ben de  (04.03.17 02:30:03)
Seyir defteri ve mod ifşasında sağdaki

  • dijalli  (04.03.17 02:30:08)
sytemofadownmanyagi güzel ama sizi üzer. bi de metalci.
maydanoz elemanla buluşup salata yapmak istiyorum birlikte
öğretmen-çiftçi ifşasına bir selpağım gitti :'(
sakal bıyığı kesince domatese benzeyeceğimi bilmeyen arkadaşları hoş görmek için meditasyon yapıyorum

ve son olarak,

market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava RAKI BİTTİ GEL ARTIK VİCDANSIZ! :(
  • otonomo  (04.03.17 02:31:41 ~ 02:35:57)
rodrigez çifti ayrılmasın
harzem o kadını bırakmasın
krem peynir lutfen ortadaki kadın olsun
otonomo kaçan balık büyük olur
legolas kendini heba ediyor
çekilmiş gayfe harbi artizmiş
elorelia tam da tahmin ettiğim gibi anime karakteri
lazarus sokakta kadir inanır, mutfakta arda türkmen
cakabo cok güzel bir bebek :)
filteria yorum yok
m e b eskisine göre daha iyilenmiş

sytemofadownmanyagi - duyurunun cicişi
market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava - bunca yıllık ömründe iletişim kurduğum hiçbir insanın cinsiyeti hakkında yanılmamıştım ama yanıldığımı anladım. erkek gibi kadın, kadın gibi erkek olduğu için tebrik ediyorum kendisini.

and the oscar goes to
hasmet abi saygılar.
  • isott  (04.03.17 02:38:13)
Haşmet. Unutulmayacak ifşalardan asfafaffa

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (04.03.17 02:47:04)
O bende bile yok ki kaçırmış olamam.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (04.03.17 02:55:46)
yeraltından potlar clones in duyurunun altına mizah amaçlı ifşasını koydu. gönül işinde başlık olarak açılmadı.

  • basond  (04.03.17 02:57:56)
geyşa mod iyiymiş

  • ron dennis  (04.03.17 03:04:51)
alşskdklşa
yürüyecekler deyince koştu geldi.

Şaka şaka kardeşim maşallah tipin yerinde.
  • basond  (04.03.17 03:12:29)
MARKETCI KIZ <3333333

  • brad pitt  (04.03.17 10:12:58)
yeraltindan potlar abartılmış bir balonmuş asfgsf

market arabalı arkadaşımızı merak ettim. hepsinin fotosunu göstertti, kendi fotosunu göstertmedi arkadaşlar link? :(
  • mandalina kokusu  (05.03.17 14:42:10)