bana bir film söyleyin ki...

izleteceğimiz öğrenciler mest olsun, gaza gelsin, fazla motivasyondan duvarları yumruklasın, çalışmayan arkadaşlarına gıcık olsunlar.

şaka bir yana, gelecek pazar ygs'ye girecek lise son sınıf öğrencilerimiz için bir etkinlik düzenliyoruz ve bu etkinliğe uygun, sınav öncesi moral vermekle birlikte "başarabilirsiniz" duygusunu da aşılayabilen, motive edici yönü kuvvetli, gaza getirici, ve tabii ki ayıpçı sahnesi pek olmayan bir arıyoruz.

yani anahtar kelimelerden biri de "eğitim" olabilir.

şimdiden teşekkür ederim.

whiplash

  • nodrama  (04.03.17 00:47:08)
Cool Runnings olabilir gayet. Jamaika'dan kayak takımı çıkartmayı başarıyorlar, güzel de motive edebilir.

  • tel tokasini duzelten samuray  (04.03.17 00:47:14)
ya "kafamdaki şey aslında whiplash gibi" diyecektim ama unuttum bak... güzel öneri. ama bazı sebepler yüzünden pek uymayacak gibi geliyor. hiç bulamazsam altyazısını biraz elden geçirip yine whiplash'i izleteceğim ama galiba.

  • sanat guresi  (04.03.17 00:53:30)
ölü ozanlar dernegi de olur.

  • in vino veritas  (04.03.17 00:58:36)
"i am a champion" tarzı motivasyon videoları da olabilir.

  • sanat guresi  (04.03.17 01:00:20)
rocky. her zaman işe yarar.

  • olkol  (04.03.17 01:10:58)
izleyeli cok oldu, hatirlamadigim sahneleri hatirladiklarimdan daha fazla ama million dollar baby olur gibi sanki.

  • ben de  (04.03.17 01:14:38)
  • oguz altun  (04.03.17 01:30:00)
whiplash tam çocuklara göre ama küfürlü. umudunu kaybetme olabilir.3 idiots olabilir.spare parts olabilir.

stranger than fiction var. içinde bir tane ayıpçı sahne var orayı makaslayıp öğrencilere izlettim. sevdiler... ama bu bahsettiğiniz konuları içermeyen bir film vakit geçirmelik sadece...
  • gotic  (04.03.17 02:35:15 ~ 02:35:50)
Bıkanlar, yorulanlar için;

House M.D. - Help Me bölümü
  • podrostok  (04.03.17 02:36:05)
Akıl Oyunları

Can Dostum
  • lazarus  (04.03.17 02:38:25)
@gotic, stranger than fiction'ı izlemiştim. okulda, daha sonradan izletmek için düşüneyim.

whiplash'i de lise birlere izletmiştim. çok sıkılmadılar sanki.

spare parts'ı bilmiyordum. güzel oldu.
  • sanat guresi  (04.03.17 02:41:50)
3 idiots.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (04.03.17 08:19:15)
eğer ''eğitim''den anladığınız ''yarış atlarına yarışma dopingi vurmak'' değil de ''kaybetmekten korkmadan tutkun için keyifle mücadele etmek'' ise

aradığınız filmi buraya bırakıyorum ve kaçıyorum :)

www.imdb.com

bi de siz söylemişsinizdir gerçi ama hemen çözemedikleri soruları boş bırakıp en son turlasınlar :D denedim %100 çalışıyor :D
  • otonomo  (04.03.17 09:52:43 ~ 09:53:23)
Şu an gosterimde olan hidden figures...
On numara bes yildiz diyeyim sana, o kadar yani..

  • alttaraf  (04.03.17 09:58:40)
Soutpaw da olabilir. Ben sonunda bayağı heyecanla beklemiştim.

  • carpmada bir toplamada sifir  (04.03.17 11:03:12)
bilim üzerine istersen; (bkz: The Man Who Knew Infinity)
spor üzerine istersen; bizden bir bok olmaz diyen çocukların kaldığı gözetimevindeki bir görevlinin onlara spor alışkanlığı kazandırmaıs falan; (bkz: Gridiron Gang)

  • blue eyes white dragon  (04.03.17 11:18:27)