[]

sokak kedileri icin kuru mamaya alternatif ne olabilir?

kuru mama yemiyorlar. copteki yemek artiklarinin lezzetine aliskin olduklari icin olabilir mi? bim'den sosis aliyorum 2 gundur, bayiliyorlar ona ama o da butcemi asiyor. Farkli mamalara mi yonelsem? Evde mama yapmakla ugrasamam bu arada, pratik bir sey olmali.
 
temizmama.com iyidir.


  • dedimmidemedimmi  (03.03.17 18:33:03) 
ben şunu alıyorum. www.temizmama.com bayılarak yiyorlar. haftada 2 3 kerede kasaptan tavuğun ğöğsümüdür nedir alıp, haşlayıp kemiklerini ayıklayıp veriyorum. hepsini çukkalıyor pezevenkler. 10 üstünde kediye bakıyorum temizmamanın kuru mamalarını yemeyen sokak kedisi görmedim.


  • veri  (03.03.17 19:01:58) 
Benimkiler tavuk ciğerine bayılıyorlar. Marketlerden 3-5 lira arasına alıyorum kilosunu.


  • aioniotita  (03.03.17 20:10:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.