macbook ekran kartı lol için

2010 ortası macbook pro var alırken niyetim oyun oynamak değildi ama bazı geceler arkadaşlarla 5 kişi giriyoruz ama oyunun 15.dakikasından sonra falan acayip fps düşüyor sonlara doğru 20 fps falan alıyor ekran kartı yükselterek engelleyebilir miyim macte değişiyor mu ekran kaartı sürekli 60 sabit alsam yeterli.

değişmiyor ekran kartı maalesef.
750m falandır o herhalde, kaldırmaz gibi. gerçi başlarda iyiyse ısınmadan dolayı da olabilir.

  • passion rules the game  (03.03.17 15:32:37 ~ 15:34:13)
@passion 330m.. 256 mb bışey peki bu mace windows yukleyınce boyle seylerın performansı artıyormuş dogrumudur windows7 kursam nasıl olur oyunu oraya yüklesem?

  • zibidigonzalez16  (03.03.17 15:36:40)
harici olarak değiştirebilirsin mübarek. www.akitio.com şuan bulabildiğim bu. yutubdan bakarak diğer markalarla birlikte performans karşılaştırması yapabilirsin. her halukarda lol için sabit 60fps alırsın.

bir daha macbook alırken 15" gömülü ekran kartı dışındaki modelleri seçerseniz, dota/lol tarzı oyunlarda performanslı şekilde oynarsınız.
  • veri  (03.03.17 15:49:05)
330m onboard olandır muhtemelen, bende de vardı aynı model de ek olarak gt 6xx ya da 7xx serisi vardı diye hatırlıyorum.

ben zamanında windows yükleyip team fortress 2 oynardım, kaldırırdı. hani benzer specler istiyorsa denenebilir windows.
  • passion rules the game  (03.03.17 15:53:53 ~ 15:54:24)
bende gt650m var.mac tarafında lol performansı rezalet.ara ara ekranda çizgiler bile çıkıyor.bootcamp ile windows tarafında ile her şey full oynatiyor.bir bootcamp kurup denemeni tavsiye ederim.

  • valkin rockefeller  (03.03.17 15:56:24)
@veri la bu yolladığın sey 300 dolar yenı bılgısayar alırım bunun gıbı bır seyı 200 tl ye kadar bulabılır mıyım ?

  • zibidigonzalez16  (03.03.17 15:58:42)
@valkin işte aranan kan nası yapıcaz bu işlemi elimde 16gblk flash dısk falan yok her sey ınternet uzerınden olabılıyor mu
macımın ozellıklerıde 4gb ram intel 2.4 ghz işlemci 120 gb ssd

  • zibidigonzalez16  (03.03.17 16:00:23)
bu yolladığım sadece macbook ile uyumlu external kasa. ekran kartı içinde mevcut değil. :) 200 liraya hem external kasa hemde 60fps oynatacak bir ekran kartı imkansız. fakat belki ikinci eli falan vardır gittigidiyor'da falan araştırmak gerek.

edit: senin kart dışında en büyük problemin ram.. 4 gb ile windows kurmayı deneme bile. macbook upgrade edilebilir haldeyse ilk işin rami en az 8 yapmak olsun.
  • veri  (03.03.17 16:02:15 ~ 16:03:55)
@veri kardes onu nasıl anlayacagız

  • zibidigonzalez16  (03.03.17 16:11:16)