yeni tablet yeni telefon kombinasyonu, seçenekli

ya ben sanırım telefonumu aşırı haşin kullanıyorum. düşer, kırılır, zırt pırt şardan çekerim geri takarım.

şuanki 1 yıl 2 aylık ve sanki 2 yıllık gibi yavaş, kamera çekiminde düşmekten ötürü netsizlik var.

ben de işlevsel bir tablet ile artık daha düzgün kullanacağım bir telefon alma kararı aldım.

seçeneklerim

1. apple tablet 3200
2. samsung tablet 1900

a. iphone 7 - 7 plus 32 gb 3300-3900
b. samsung note5 / s7 edge 2600-2850
c. sony xpreia xz 2350

ben 1b, 1c ve 2a arasında kararsız kaldım. 1c olacak gibi görünüyor.

apple tablet alırsam yanına iphone gereksizmiş gibi geliyor. bilemedim.

siz olsanız?

iPhone ile iPad birlikteliği gerçekten gereksiz, ilerde pişman olursunuz muhtemelen tablet aldığınız için. Birebir aynı diyebiliriz çünkü işlevsellik açısından.

Ben olsam iPhone 7 plus ya da Samsung note 5 alır tablet almaktan vazgeçerdim. Bu iki telefon da tableti aratmayacak özelliklere sahip bence.
  • md11  (02.03.17 18:26:43)
@md11 ben çok fazla uygulama kullanıyorum. bir de işyerinde çok vaktim oluyor günün yarısında işim olmadan oturuyorum. birşeyler izlemek okumak yahut dil geliştirmek için tablet arıyorum. telefon ekranı çok küçük gelmeye başladı.

acaba bu yeni bilgiler ışığında ne önerirsin?
  • mobydick  (02.03.17 18:36:12 ~ 18:37:01)
Para sorunu yoksa bende 1a diyorum

  • gozu acik sevisen yahudi  (02.03.17 21:03:54)
2A ya da 1b derim o zaman. Cihazlardan birisi daha esnek olsun, Google play uygulamaları da gerekebilir mesela. O yüzden ikisi de ios ya da ikisi de Android olmasın derim.

Gerisi zevkinize kalmış. :)
  • md11  (02.03.17 23:42:33 ~ 03.03.17 01:00:13)
ipad pro ve s7 edge de karar kılındı. teşekkür ederim :)

  • mobydick  (18.03.17 23:14:56)