[]

uçak kabin bagajı sorusu

şu çanta thy'de kabin bagajı olarak kullanılabilir mi? 8 kiloyu geçmiyor.
www.decathlon.com.tr 
thy limiti 55x40x23 cm
bu çanta 62x32x24
normalde olmaz ama göz yumabilirler. hiç böyle çantayla uçağa binen görmedim.
  • cekilmis gayfe  (02.03.17 00:59:54) 
kullanilir, biz pegasus'ta bile kullaniyoruz. ancak icini deli gibi doldurmamak lazim tabii.


  • kassiopeia  (02.03.17 01:06:08) 
yurt içinde tartıp bakıyorlar. kilo sınırını geçmiyorsa sıkıntı çıkmıyor-du (en son).


  • golgi aygıtı  (02.03.17 01:06:56) 
Millet bagaja verilmesi gereken boyuttaki çantayla kabine biniyor; fazlaca doldurulup şişirilmediği, "büyük" gözükmediği sürece bence sorun olmaz.

Türkiye'de var mı bilmiyorum ama yurt dışındaki bazı havalimanlarında kabine çıkabilecek çantanın boyutunu ölçen kafes gibi aparat var. Ona rahatlıkla girmesi lazım.
  • kaportaci mahmut  (02.03.17 01:09:22) 
Bir kucuguyle cok gittim geldim, ryanair dahil. Tika basa doldurmazsaniz thy rahattir el bagaji konularinda.


  • lallala  (02.03.17 02:06:07) 
Yurt içinde sorun olmaz. Yurt dışı uçuşlarda yasal bagaj boyutlarındaki kalıp gibi birşeye sokuyorlar uymazsa sorun oluyor.


  • byburock  (02.03.17 02:44:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.