[]

şu tarz okunması gereken kitaplar

genel bir kültür edinmek için, atıyorum sapiens kitabı ya da zamanın kısa tarihi gibi basit dille bir konuyu anlatan kitap tavsiyeleriniz var mı?
 
Ian Morris - Dünyaya Neden Batı Hükmediyor (Şimdilik)
www.eganba.com

Lawrence M. Krauss - Hiç yoktan bir evren
www.eganba.com

bill bryson - hemen herşeyin kısa tarihi
www.eganba.com
  • freebird5406_2  (01.03.17 15:42:00 ~ 16:01:36) 
Karanlik Bir Dunyada Bilimin Mum Isigi - Carl Sagan


  • rusyalı kozmonot  (01.03.17 16:53:22) 
tüfek, mikrop ve çelik. daha kapsamlı bir kitap olduğunu düşünmüyorum.


  • pilavmaker  (01.03.17 17:05:12) 
En son "Dünyamızı Değiştiren On İki Hastalık" adlı bir kitap okudum, güzeldi. İlginç anekdotlar var hastalıkların sosyal, siyasi vs. etkileri ile ilgili.


  • cinsi kisi  (01.03.17 17:36:10) 
İş bankasından çıkan gündelik hayatımızın tarihi


  • mutlusismankedi2015  (01.03.17 18:06:56) 
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.03.17 18:52:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.