[]

rahatlamak

Çok yoğun ve yorgun, kendinize ayırabileceginiz cok kısıtlı zamanınız olduğunda sizi rahatlatmak, enerji depolamak ve mutlu etmek için ne olsun istersiniz ?

ps. baskalarinin size yapmasini isteyeceginiz seyler olursa sevinirim. aciklayici yazamadigim icin eklemek istedim.


 
spa günü. havuz masaj hamam :')
öyle bir 5-6 saat ayıramıyorsam küveti doldurup oturmak :')

  • freya  (01.03.17 14:39:07) 
doğayla iç içe olup parklarda insanları izleyerek güneş batana kadar oturmak isterim. doğru mu anladım bilmiyorum ama soruya cevabım bu şekilde.


  • safepassage  (01.03.17 14:39:31) 
küvet :d şaldkşasdfki


  • elorelia  (01.03.17 14:43:33) 
aslinda sorum kendinizin yapabileceklerinizin haricinde olan seyler. misal sevgilim elinde fonduyle kapida belirsin isterdim seklindeydi.


  • elvan abeyiylegezse  (01.03.17 14:52:01) 
alt komşunun sıcak kızıyla ani gelişen seks.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (01.03.17 15:12:19) 
@elorelia hahahs ya ne var küvet yoksa leğen doldururum illa suda durucam :D

@elvan abeyiylegezse sevgilim elinde spa çekiyle gelsin? bilemedim böyle diyince çok güzel bi yemekle gelsin yemek yapma derdinden bari kurtulayım. yavru kedi de olur.
  • freya  (01.03.17 15:13:19) 
Masaaaaaj!

Tek gecerim :D Soyle sirtimi yogura yogura masaj yapsinlar isterdim :)
  • superfluid  (01.03.17 18:58:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.